Wakacje trwają w najlepsze. Jedni z nas jeszcze nie zdążyli ochłonąć po ekscytującej wycieczce, inni upragniony urlop mają wciąż przed sobą. Ale w który zakątek świata się udać? Odwiedzić polskie wybrzeże, greckie wyspy czy cały czas niedocenioną Gruzję?

bilety lotnicze

Autor: David Skinner
Źródło: http://www.flickr.com
Zwykle zastanawiając się nad miejscem urlopu sugerujemy się ceną. Jesteśmy przekonani, że najtaniej będzie w Polsce. Jednak gdy pogoda nie należy do udanych (co niestety zdarza się raczej często nad polskim morzem) kursujemy między smażalnią ryb, stoiskami z pamiątkami a kawiarnią.

Planujesz uzyskać inne informacje na omawiany temat? Na pewno notka z witryny (http://ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/melexes.php) również je ma, zatem kliknij w to miejsce i poznaj je starannie.

Wtedy koszty wzrastają. A kiedy dodatkowo jesteśmy rodziną z dziećmi?Podsumowując cena ma istotne znaczenie, jednak najważniejszy jest komfort wypoczynku.

Może powinniśmy więc zdecydować się na dalsze wojaże? Zwłaszcza, że bilety lotnicze mamy szansę dostać w bardzo kuszących cenach. Warto tylko wiedzieć jak znaleźć tanie loty – znajdź sam.

Przede wszystkim: dopasujmy się z datą wylotu. Gdy nie mamy sztywno określonych dat wyjazdu, powinniśmy sprawdzić ceny biletów w właściwym kierunku w różnych terminach. Czasami zmiana daty nawet o parę dni pozwoli sporo zaoszczędzić.

Dobrze jest też zapisać się do newsletterów. Wówczas zawsze dostaniemy najnowsze informacje o interesujących promocjach linii lotniczej. Odwiedzajmy również blogi, strony i fora, na których podróżnicy mogą wymienić się informacjami.

Nie bójmy się mniejszych lotnisk. Większość stolic i dużych miast, poza dużym lotniskiem, posiada przynajmniej jeden port oddalony od centrum miasta obsługujący tanich przewoźników. Wtedy lecąc do Amsterdamu, możemy udać się do oddalonego nieco Eindhoven.

pasażer samolotu

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Dajmy się uwieść promocji.

Fascynuje Cię tego typu tematyka? Jeżeli tak, to zobacz polecane info (https://www.spijtanio.eu/noclegi-bialka-tatrzanska) podobnych tekstów, gdyż one z pewnością także są warte Twojej uwagi.

Gdy nie jesteśmy bardzo przywiązani do jednego kierunku, udajmy się tam, gdzie na daną chwilę jest tanio. W celu by skontrolować, gdzie w danym terminie są najlepsze ceny biletów, najlepiej kliknąć w wyszukiwarce podróżniczej opcję „wszędzie” – poczytaj.

Warto sprawdzać ceny biletów kilka razy w ciągu dnia i po prostu czyhać na okazję. Miejmy na uwadze: im więcej czasu przeznaczymy na znalezienie biletu, tym większa satysfakcja z jego kupna.