Nakrywanie stołu obrusem to zwyczaj, jaki jest znany od dawna. Obrus na stole ma dwie role – po pierwsze powoduje, że całość wygląda nadzwyczaj elegancko i stylowo. Aktualnie odnajdziemy wiele modnych i kreatywnych rodzajów obrusów, które prezentują się naprawdę wyjątkowo. Do wyboru posiadamy proste, klasyczne i jednobarwne obrusy, na przykład białe lub czerwone, możemy również zdecydować się na coś bardziej nowomodnego i awangardowego, na przykład na obrusy w barwne, kolorowe desenie.

obrus

Autor: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl
Stół przykryty obrusem z pewnością doda charakteru całkowitemu pomieszczeniu.

Ta nowa treść (https://www.coraltravel.pl/wakacje/Meksyk) jest niesamowicie atrakcyjna i jeżeli szukasz więcej informacji na opisywaną tu tematykę, to znajdziesz je tutaj.

Jeśli mamy dość stary czy uszkodzony stół, to obrus może to perfekcyjnie zakryć. Po drugie obrusy wykorzystuje się też po to, by ochronić blat stołu. Jeżeli nie chcemy, by nasz stół śmigle się porysował albo zniszczył w jakikolwiek inny sposób, doskonałym wyjściem będzie zastosowanie obrusa.

Niesłychanie powszechne są w dzisiejszych czasach obrusy plamoodporne, które nie tylko wyglądają nadzwyczaj fantastycznie, ale są też ogromnie pożyteczne. Obrusy plamoodporne w wielu przypadkach stosuje się przykładowo w restauracjach. W restauracjach najczęściej wykorzystuje się również nakrywanie całego stołu, gdzie obrus zasłania go właściwie w całości – . Właśnie w takich miejscach stosuje się na ogół skirting. Jest to długa falbana, w większości wypadków sporządzona z matowego lub satynowego materiału. Skirting użytkuje się nie wyłącznie w restauracjach, ale też na ważnych uroczystościach, przykładowo na weselu, falbany te wykorzystuje się także w dekoracjach kościelnych.

serwetki

Autor: Christine Warner Hawks
Źródło: http://www.flickr.com
Oprócz skirtingu na stołach powinno się jeszcze pamiętać o pozostających czynnikach, które spowodują, że stół będzie przedstawiał się elegancko i luksusowo, na przykład serwetkach. Skirting przedstawia się ogromnie fantastycznie i szykownie, jest to świetna ozdoba, wyśmienita na ważne, podniosłe wydarzenia. Oryginalny skirting niewątpliwie bez większych problemów kupimy w sklepach, jakie proponują obrusy na sprzedaż.

Czy chcesz odnaleźć zbliżony materiał? Jeśli tak, to bez obawy kliknij ten odsyłacz i zerknij na stronę (https://www.eccoholiday.com/kraj/turcja/), która zapewne także przypadnie Ci do gustu.

Zwykle zdołamy znaleźć skirting w kolorze białym bądź ecru, niemniej poniektóre sklepy posiadają również inne, nowocześniejsze kolory skirtingu.