W radiowych albo telewizyjnych grach można wygrać duże sumy pieniędzy, zatem nie brakuje chętnych, którzy wysyłają niemalże codziennie SMS-y, skrycie licząc, że w końcu zostaną jeżeli nie bogaczami, to przynajmniej ludźmi bogatymi. A jeżeli padnie główna wygrana, to właściwe w każdym przypadku pada także jedno istotne pytanie. A mianowicie, prowadzący pragnie wiedzieć, na co laureat przeznaczy otrzymaną kwotę. I wtedy zazwyczaj wybrańcy fortuny odpowiadają, że zapewne wyjadą jeśli nie w podróż dookoła świata, to koniecznie odwiedzą Majorkę lub Kretę.

wycieczki

Autor: Kristin Nador
Źródło: http://www.flickr.com

Nasz klimat jak wiadomo nie rozpieszcza ani kobiet zakochanych w brązowej opaleniźnie, ani facetów uwielbiających wylegiwać się w gorące dni na tarasowym leżaku. I najprawdopodobniej z tego powodu tak bardzo tęsknimy za lipcem i sierpniem bądź za egzotycznymi wojażami. Dużym powodzeniem wśród polskich urlopowiczów w ostatnim czasie, cieszą się kraje nie wydeptane jeszcze przez turystów, tj. Tajlandia czy Indonezja . Z pewnością na popularność tych obszarów wpływa nie tylko ciepły klimat, ale również baśniowe pejzaże. Polscy urlopowicze wybierają się na wyspy Tajlandii czy wyspę Bali w Indonezji, ponieważ na te wyspy nie lata aż tak dużo turystów i można spokojnie odpoczywać od miejskiego zgiełku.

Miłośnicy plażowania chętnie zamawiają egzotyczne wycieczki do dalekich kontynentów. Kogo naprawdę interesują wycieczki szlakiem rajskich plaż, ten z wielką radością uda się do Indonezji, a jeśli ktoś chce połączyć plażowanie ze zwiedzaniem, ten bezwarunkowo odwiedzi Bangkok w Tajlandii. Egzotyczne wycieczki dla zapamiętałych turystów, podróżników, mogą objąć inne części Azji, a nawet Australię. Dla pozytywnie zakręconych zakochanych podróżników można znaleźć nawet oferty wycieczek w podróż poślubną, w najdalsze zakątki świata . W rzeczywistości tutaj barierą okazuje się najprawdopodobniej jedynie wyobraźnia i oczywiście… zasobność portfela.

egzotyczne wycieczki

Źródło: pixabay.com

Prawdziwi potentaci lub osoby, które wygrały spore sumy, z pewnością nie poprzestaną zaledwie na jednym czy choćby paru celach wakacyjnych, albo wręcz odwrotnie, jesiennych wojaży.

Podróż dookoła świata jest prawdziwym luksusem i najczęściej obywatele wyruszają na podbój kuli ziemskiej raczej tylko raz w życiu. Wykupienie biletów zawsze wiąże się z jakąś wyjątkową życiową sytuacją. Dla przykładu, wspomniana podróż może być idealnym i najprawdopodobniej zawsze trafionym podarunkiem dla nowożeńców albo osób bliskich, które obchodzą doniosły jubileusz.