Mielno i jego okolice można zaliczyć do jednych z najbardziej plastycznych terenów na polskim wybrzeżu zarówno pod pozorem turystycznym jak również otoczenia przyrodniczego.

Mielno ma w posiadaniu specjalnie dobre połączenie komunikacyjne z pozostałą częścią kraju, a ponadto duże areały leśne, interesujące drogi turystyczne a także swoisty mikroklimat. Mielno to zatem świetne warunki do odpoczynku i rekreacji. Nie dziwi więc fakt, że co roku przybywają tu rzesze wczasowiczów.

Podobał Ci się ten post? Jeśli tak, poczytaj wartościowe zagadnienia, jakie z inspiracją opisaliśmy w najnowszym artykule (https://www.leoapart.com/).

Tylko pozostaje kwestia miejsca noclegowego. Jednak i z tym nie ma większego problemu. Propozycja kwatery jest wystarczająco obszerna, zatem każdy nawet najbardziej wymagający klient odnajdzie coś specjalnego dla siebie. Dobrym wyjściem są Mielno domki. Oferta regionu Mielno to przytulne domki letniskowe, gdzie właściciele dbają zarówno o Państwa miły pobyt jak i zadowolenie. Dużo ogłoszeń znajdziesz na tej stronie:

W przykładowych Mielno domki włąsciciele z przyjemnością zapraszają Państwa do ciekawie wyposażonego centrum wypoczynkowego. Wiele propozycji od plaży dzieli zaledwie 50-metrowy pas sosnowego lasu. Indywidualną i niezastąpioną atmosferę wykreować może nawet kilkadziesiąt ładnych, dwurodzinnych domków, w których na parterze znajduje się pokój dzienny z dużą dwuosobową kanapą, do tego zaopatrzony aneks kuchenny oraz łazienka z prysznicem. W przykładowym domku na pięterku znajduje się sypialnia dla dwóch osób.

Skalista plaża

Autor: Maciej Kasprzyk
Źródło: http://www.flickr.com
Co więcej, mieszczące się z dala od hałasu i zgiełku miejskiego Mielno domki umożliwiają swym wczasowiczom możliwość prawdziwego wyrwania się od kłopotów życia codziennego a także aktywnego relaksującego odpoczynku na świeżym powietrzu.
Na obszarach wielu obiektów jest udostępniony parking zamykany, wypożyczalnia sprzętu sportowego oraz wypożyczalnia sprzętu do plażowania. Ponadto, na obszarze kwater jest dodatkowo szczególne miejsce na ognisko a także możliwość grillowania, a dla miłośników ryb – wędzarnia.

Dla sportowców niektórzy włąsciciele oferują boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej oraz tenis stołowy – ping-pong. Dla maluchów natomiast plac zabaw.
W rejonie Mielno domki dostępna jest przystań jachtowa, wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz rowerów, obiekty sportowe, kawiarnie, restauracje, dyskoteki itp. Wrażeń zatem nie braknie! Można radować się wczasami pełną parą! Mielno domki to ciekawy sposób na zapełnienie wolnego czasu z rodziną lub znajomymi. Obszerny wybór domków zapewnia, że każdy znajdzie coś dla siebie. A więc pakuj się i ruszaj do Mielna! Zwiedzaj, baw się, odpoczywaj!

Niejeden ośrodek w Mielnie znajduje się bezpośrednio przy strzeżonej, słonecznej plaży w samym centrum, a także tam gdzie niedaleko mieści się przystań rybacka (co gwarantuje zakup świeżych i wędzonych ryb) a także molo spacerowe.

Atuty domków to zatem umiejscowienie blisko przy plaży oraz duży teren w formie parku z pięknymi alejkami i ławeczkami, który stanowi enklawę ciszy oraz spokoju, a także świetne miejsce na ucieczkę od znoju i tłoku nadmorskiej miejscowości.