User login

Kategorie artykułu

Kiedy nadchodzą letnie upały trzeba podumać o jakiś zajęciach, które mogą nam umilić wyjazd w góry

Jeśli jedziemy w góry latem, to pewne jest to, że naszym priorytetowym założeniem będzie spacerowanie. Jednak czasami trzeba poszukać w sieci innych rozrywek, które mogą nam umilić urlop.


Spływy kajakowe mogą być świetnym planem, jeśli wybieramy się w góry. Szczególnie jeżeli jedziemy na urlop razem z naszymi pociechami. Będzie to dla nich niezwykła atrakcja. Spływy kajakowe zajmują kilka godzin albo nawet 2-3 dni. Jeśli chcemy zarezerwować spływ na rodzinną wyprawę powinniśmy napisać do jednostki, która je przygotowuje i dopytać o wszystkie detale. Należy dowiedzieć się jak trzeba się przygotować i czego możemy się spodziewać na rzece.


Spływy kajakowe choćby najbardziej z pozoru spokojną i powolną rzeką może przynieść wiele niespodzianek - sprawdź: kajaki. Warto zatem podumać o ciuchach na zmianę dla dzieci, aby nie było im potem zimno. Jeżeli jednak jesteśmy fanami wrażeń i kochamy adrenalinę, to powinniśmy znaleźć spływy, które odbywają się na bardzo wartkich, górskich rzekach na przykład w Andach. Jednakże już i w naszym kraju można wyszukać oferty, gdzie przedsiębiorstwa organizują trudne spływy kajakowe.


praca w grupie
Źródło: flickr.com
Spływy kajakowe wydają się być idealnym wakacyjnym planem na spędzenie wolnych chwil.


Nie jest istotne czy będzie to leniwe popołudnie spędzone z dziećmi, gdy będziemy podziwiać widoki czy ekstremalny spływ, gdzie będzie mnóstwo adrenaliny oraz niebezpieczeństw. Wybór zawsze należy do nas, a rewelacyjne wspomnienia zostaną w naszej pamięci na długie lata.