User login

Kategorie artykułu

Firmowe auto -niewatpliwie wspaniały sposób na to by zmotywować pracowników!

Obecne czasy charakteryzuje spora konkurencja na rynku towarów i usług. Przedsiębiorcy stają na głowie, by przyciągnąć nowych odbiorców.
Pojawia sie jednakże pytanie: jak efektywnie zwielokrotnić wyniki biznesowe i zachować swą czołową pozycję ?


wynajem długoterminowy Toyota
Autor: iStock.com


biuro
Autor: Alper Çuğun
Źródło: http://www.flickr.com


Klucz do sukcesu stanowi bez wątpienia odpowiednio zmotywowany zespół. Jednym z najpopularniejszych pozapłacowych środków wynagradzania jest służbowe auto. Nie zaskakuje zatem fakt, iż coraz więcej instytucji inwestuje w wynajem długoterminowy Toyota to najczęściej wybierana marka. Dlaczego tak się dzieje? Powodów nie brakuje. Od lat cieszy się mianem lidera w branży flotowej, a to za sprawą eleganckich modeli, interesujących programów finansowania oraz licznych zdobytych nagród. Ponadto - co nie bez znaczenia - Toyota (sprawdź toyota fleet management) „stawia” na najnowsze i zaawansowane technologicznie rozwiązania, które wspaniale sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach. Dobrze byłoby wspomnieć, iż finansowanie floty samochodowej zazwyczaj odbywa się w ramach tzw. leasingu operacyjnego.
Takowe „wyście” niesie za sobą bowiem masę różnych korzyści, dla przykładu możliwość odliczenia podatku VAT albo też nieobciążanie bilansu firmy, dzięki czemu zwiększa się jej płynność finansowa i zdolność kredytowa.


Prowadzisz własny biznes? Wobec tego nie zwlekaj i już teraz przekonaj się ile możesz uzyskać inwestując we flotę aut.