Późne wypady z reguły pozwalają zapomnieć o ścisku na plażach i odciążają domowy budżet. W Europie tylko w nielicznych krajach możemy pozwolić sobie na słoneczne i morskie kąpiele, jednak Azjaci o tej porze dopiero cieszą się napływającą falą turystów. Szczególnie nas urzekły Chiny i Tajlandia.

biuro podróży

Okolice, które biuro podróży prezentuje podczas wyjazdu, obrazują zarys historii i kultury państwa . Jednak mając na uwadze, iż Chiny są trzecim co do www.eccotravel.eu/chiny/mi, niełatwo jest zobaczyć je całe podczas jednej wyprawy. Wobec tego, od której części kraju rozpocząć jego poznawanie? Na pewno ”pochłonie „ nas gorące Południe Chin. Jest ono pełne ciekawych miejsc, które zachwycają odwiedzających bardziej niż Mur Chiński.

U stóp Himalajów, gdzie mieszkańcy toczą niekończącą się walkę o najmniejszy skrawek ziemi na stromych wzgórzach znajduje się miasteczko Lijiang. Jest często nazywane miastem wiecznej wiosny ze względu na przyjemny klimat i temperatury. Chiny to kraina odmienna od wszystkiego, co znajome dla Europejczyków, przez co niepospolita i godna uwagi. W Państwie Środka ujrzymy zarówno prężną ekonomię, jak i nietkniętą przyrodę. Wycieczka do Chin to niezapomniane wspomnienia na całe życie!
Królestwo Tajlandii z roku na rok zrzesza sobie coraz większą liczbę miłośników Azji. Podróżnych zahipnotyzują tysiące kilometrów plaż, dżungle, przebogata fauna i flora, pyszna kuchnia oraz sympatyczni i uśmiechnięci Tajowie. Do tego kuszą niskie ceny i niezwykła atmosfera. Kto raz odwiedzi południowo-wschodnią część kontynentu zrobi wszystko by powtórzyć przeżycia.

Chiny

Autor: Richard Barton
Źródło: http://www.flickr.com

Zdecydowanie powodem dla którego korzystamy z jesiennych wakacji są korzystne ceny. Posezonowe obniżki i promocje to możliwość, by pojechać na wakacje nawet o połowę taniej. Tym, którzy marzą o egzotycznych wycieczkach, a nie mają zasobnych portfeli, biura podróży oferują dwa rodzaje tanich wyjazdów: first minute oraz last minute. W opcji first minute, na ofertę należy się zdecydować przynajmniej z kilkutygodniowym wyprzedzeniem. Jednak bardziej opłaca się korzystać z ofert last minute.

Jeśli ten wpis Cię zafascynował, to też ta optymalna witryna (https://www.spijtanio.eu/noclegi-grodzisk-mazowiecki) okaże się dla Ciebie równie wciągająca zatem wejdź na nią.

Im dłużej wstrzymamy się z decyzją wyjazdu, tym większą zniżkę otrzymamy.