Pit 11 to informacja o dochodach oraz wszystkich zaliczkach względem podatku dochodowego, powinna być ona sporządzona przez płatnika oraz dostarczona podatnikowi, jak również urzędom skarbowym właściwym dla tych podatników w terminie do końca lutego następnego roku podatkowego.
Firmy zatrudniające ludzi, które są odpowiedzialne za pit za 2016 muszą skorzystać z formularza pit 11 w wersji o numerze 23, który przygotowuje się względem przychodów oraz dochodów uzyskanych od dnia 1 stycznia 2016.

Agent

Autor: Andres Rodriguez
Źródło: http://www.flickr.com
perfumy Chanel

Autor: Miranda Celeste Hale
Źródło: http://www.flickr.com
Wypełnienie dokumentu pit niektórym nastręcza trochę problemów, to normalne. Nie oznacza to jednak, iż nie da się bezbłędnie samemu uzupełnić pit 11. Bardzo pomocny tutaj będzie program do rozliczania pit 2016 (Sprawdź link).
Tego typu pomoc przy rozliczaniu jest bardzo przydatna, gdyż dzięki temu nie zrobimy błędów, które są później kłopotem.

Jeżeli masz zamiar poznać studiowany w tym artykule temat, to kliknij tutaj oraz zdobądź cenne info (http://www.mlynska12.pl/konferencje-i-bankiety/) dodatkowo w analogicznym serwisie.

Będziemy musieli je poprawiać, a wszak nie każdy ma do takich rzeczy głowę, żeby się tym zajmować. Jesteśmy zabiegani i tak naprawdę trudno znaleźć na to czas. A rozliczenie jest obowiązkowe, więc nie ma opcji, że uda się to zlekceważyć. Prawdziwą pomocą jest z pewnością program pit 2016 online, do którego potrzebujemy jedynie podłączenia do sieci, a jest bardzo intuicyjny i na szczęście szybko się w nim uzupełnia wszystkie niezbędne dane Potrzebna ci pomoc z wyborem programu do pit 2016 online?.

Z tego rodzaju programem wiele osób poradzi sobie z uzupełnieniem pitu 11, jak też innych typów.

Każda osoba powinna z niego korzystać, bo to duża oszczędność jeśli chodzi o czas i nasze nerwy. Obecnie wiele firm takie tworzy, więc z wyborem również nie ma większego problemu.