Reklama wydaje się być dźwignią handlu – zdaje sobie z tego sprawę każdy, choćby małe dziecko. W ostatnich latach odmienia się jednakże sposób patrzenia na nią. Dawniej w celu promowania różnego rodzaju artykułów wykorzystywano zwykle radio i telewizję.

Dzisiaj bywa już całkiem inaczej.

przydatna strona www

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz zwraca się znaczną uwagę na wykorzystywanie przestrzeni publicznej w celu rozreklamowania swego artykuły. Niezwykle modne są billboardy. Jesteśmy w stanie je zauważyć, kiedy pędzimy autostradą albo także w centrum miasta. Różne bywają ich wielkości i bywają wieszane na przeróżnej wysokości, ale cel jest przecież taki sam – być dostrzeżonym przez nowego klienta. Billboardy mogą być zamawiane przez międzynarodowe firmy z zasięgiem, ale nie bywa to reguła. Mają prawo wykupić go też nieduże Przedsiębiorstwa. Z reguły istotne wówczas jest, by billboard znajdował się blisko ich sklepu lub salonu. Na billboardzie powinna wtedy obowiązkowo znajdować się informacja z adresem i podpowiedzią, że oto znajdujemy się 100 metrów stąd, więc całkiem niedaleko. Taki typ reklamy jest bardzo skuteczny, ponieważ potencjalny klient nie ma wymówki, że może innym razem, bo to przecież daleko. Jeśli mieszkamy w Małopolsce i na przykład prowadzimy sklep lub salon piękności w Tarnowie, to jest to idealne miasto na promocję.

Posiada duży potencjał, a jest tańsze niż Kraków. Zatem jeśli interesują nas billboardy Tarnów jest świetnym miastem, gdzie możemy promować swój produkt lub salon. Z pewnością nie pożałujemy swej decyzji.