Przestrzeń komunalna zapewnia możliwość umieszczania reklam ulicznych w wielu miejscach w mieście i poza jego obszarem. To zapewnia ciągły kontakt z reklamą mieszkańcom miast, a w efekcie ułatwia jej zapamiętywanie.

Możliwość ulokowania reklamy na zewnątrz na różnych nośnikach przekazu zezwala kreować ciekawe i efektywne reklamy.
billboardy radom

Autor: Asamblea Nacional del Ecuador
Źródło: http://www.flickr.com
Jakakolwiek forma promocji dociera do nieco innych klientów. Stałych czytelników czasopism przyciągnie reklama prasowa, na oglądających telewizję najbardziej oddziaływać będzie ta telewizyjna, jednak do najobszerniejszego audytorium trafiają reklamy na zewnątrz.
Mieszkańcy najbardziej zwracają uwagę na wielkie i kolorowe billboardy Radom.

Ten odnośnik do serwisu oklejanie samochodów słupsk kieruje do niesamowicie ciekawej witryny, która zawiera równie interesujące dane na omawiany wątek.

Umieszczone są z reguły w lokalizacjach, gdzie przejeżdża, bądź chodzi mnóstwo ludzi. Spoglądanie na billboard jest automatyczne i nawet jeśli nie zwracamy szczególnej uwagi do tego, co odnajduje się na dopiero co mijanej tablicy, to i tak własna podświadomość ją utrwala. Billboardy charakteryzują się najwyższą formą wykonania i designem, są bezpieczne i trwałe.

Reklama wielkowymiarowa w obecnych czasach odgrywa znaczną rolę w budowaniu renomy. Marketing – przejdź do oferty – to nie tylko telewizja czy radio, to również seria materiałów reklamowych, takich jak ulotki, plakaty, bannery, czy spoty reklamowe, jakie służą do promocji produktów i usług.

Materiały reklamowe zaprojektowane w oparciu o działającą identyfikację wizualną ugruntowują wizerunek firmy i uwidoczniają subiektywną i zdecydowaną tożsamość marki.
Billboardy najlepiej łączą się ze środowiskiem miasteczek i metropolii, stając się fragmentem jego krajobrazu.