„Narodziła się” w Azji, potem „przywędrowała” do Europy. Początkowo służyła jako atrybut dostojników, współcześnie spełnia jednak zupełnie inne zadanie.

problemy

Autor: Yasna Communications
Źródło: Yasna Communications
Na pozór to zwyczajna, niewielkia karteczka, w istocie natomiast – świetne narzędzie promocji o wielkiej sile oddziaływania.

zarobki

Autor: NCDOTcommunications
Źródło: http://www.flickr.com
Wizytówka Tłumacz, elektryk, fryzjer, prawnik, grafik, sprzedawca, mechanik, dentysta – sprawd� serwis – – słowem każdy powinien ją mieć. Dlaczego? Powodów jest całkiem sporo. Przede wszystkim, pozwala ona w niezmiernie szybki a także prosty sposób trafić do potencjalnego klienta, na przykład stojąc w kolejce po chleb czy uczestnicząc w biznesowej kolacji. Pora i miejsce nie mają żadnego znaczenia. Wszak życie to jedno wielkie pasmo niespodzianek. Nie wiemy przecież kogo spotkamy na naszej drodze.

Zajmują Cię gadżety? Więc bądź zorientowany (http://pokazy.net/)! Dlatego musisz przeglądnąć następny wpis na interesujący nas temat, żeby dotrzeć do bardziej szczegółowych wiadomości.

Dlatego zawsze opłaca się mieć w kieszeni kilka wizytówek. Istotny jest jednak nie tylko fakt ich posiadania, lecz również jakość wykonania. Z tego względu Drukowanie wizytówek należy zlecać fachowcom. Pamiętajmy albowiem, że pierwsze wrażenie to podstawa.

Dobra wizytówka musi przyciągać uwagę, sprawić, by klient zapragnął skontaktować sie z nami. Warto postarać się również o jej nietuzinkowość, dzięki temu zapadnie w pamięć na bardzo długo.