Koncepcja prezentowania różnych treści na dużych ekranach została stworzona już kilkadziesiąt wiosen temu. Mogłaby być to informacja statyczna, np. promujący jakiś produkt billboard lub sygnał w postaci jakiegoś filmiku reklamowego.

fundacja

Źródło: http://www.newconnect.info
Istnieje dużo różnych środków przekazu reklamy.

Dla przykładu na ulicach polskich miasteczek czasami spotykany jest ekran LED Warszawa. Jest to niezwykle atrakcyjna postać reklamy rodzaju OOH, zatem z języka Shakespeara Out of Home. Pokazywane są na nim wszelakie zwięzłe filmiki marketingowe, które siłą rzeczy zwracają na siebie zainteresowanie przechodniów. Taki ekran LED Warszawa dociera jednocześnie do znacznej grupy potencjalnych interesantów, co powoduje, iż prawdopodobny zysk firmy zamieszczającej reklamę jest większy niż w wypadku przykładowo zostawianych za wycieraczką auta broszurek. Emisją oraz realizacją takiego rodzaju reklam zajmują się co poniektóre biura reklamowe, ale starczy, że w przeszukiwarce wpiszesz słowa: ekran LED Warszawa a na pewno znajdziesz najlepszą z nich.
Może zaoferuje Tobie ona telebim Świdnica Zamenhofa i sprawy ułożą się tak, iż będzie emitował on akurat Twą najlepszą promocję? Chociaż nie będzie to film o opiekunie takiej alei, który stworzył 100 lat temu dialekt esperanto, wszakże na pewno będzie promował bardziej użyteczne dzisiejszym klientom towary albo świadczenia. Jeżeli więc zamierzasz wykonać jakąkolwiek akcję reklamową, usiądź przy laptopie z kawą w ręku i napisz w przeszukiwarce wyrażenie: telebim Świdnica Zamenhofa.

Kupienie usługi nie jest rzeczą zbytnio kosztowną w zestawieniu do prawdopodobnych zysków. Skieruj także uwagę na okoliczność, iż jeśli petent nie jest zainteresowany reklamą, która jest poprzez takowy telebim Świdnica Zamenhofa wyśletlana, nie może on w żaden wariant jej zgasić.