Coraz większą popularność osiągają szybkie kredyty zaciągnięte przez Internet czy telefon. W jaki sposób wziąć kredyt zdalnie, jakie warunki trzeba spełniać a także na co uważać, pragnąc zaciągnąć kredyt przez Internet?

finanse

Źródło: http://pixabay.com
A więc zasady otrzymania kredytu prze Sieć internetową są w zasadzie takie same jak każdej innej pożyczki. Przede wszystkim musisz wykazać się zdolnością kredytową. Jeżeli takiej nie posiadasz, a potrzebujesz pilnie gotówki, możesz zaciągnąć pożyczkę tak zwaną społecznościową. W powyższym celu należy zalogować się w serwisie banku, jaki udziela takiej pożyczki. Formułujesz wysokość kwoty, jaką chcesz pożyczyć. Z inwestorem który będzie jej nam udzielał, możemy też określić oprocentowanie i ilość rat do spłacenia.

Pożyczki społecznościowe z zasady posiadają mniejsze oprocentowane aniżeli zwykłe kredyty w bankach zaś kredytodawcy nie wymagają zaświadczeń o zdolności kredytowej. Ważną jest tylko terminować w spłacaniu rat. Współcześnie na rynku istnieje co najmniej 7 banków, które mogą udzielić kredytu jedynie przez telefon lub też Sieć internetową.

Banki online oferują też limity odnawialne a także karty kredytowe. Żeby skorzystać z ich propozycji trzeba się zalogować do systemu bankowości wirtualnej po czym skorzystać z indywidualnej oferty banku względnie wypełnić stosowny wniosek. Później powinno się poczekać na decyzję . Jeśli decyzja jest pozytywna i klient akceptuje warunki

finanse

kredytu, pozostaje zaakceptować umowę w taki sam sposób w jaki realizuje się przelewy wirtualne.

Biorąc kredyt przez Internet lub telefon, nie będziemy jednakże zwolnionymi z obowiązku przedstawienia poświadczeń potwierdzających dochody. Pod tymże względem tok przyznawania kredytu nie jest wcale szybszy, a niekiedy bywa, iż znacznie się przedłuża. Poświadczenia trzeba będzie oddać osobiście lub pocztą czy kurierem.

Kredyt zdołamy uzyskać całkiem zdalnie, kontaktując się z bankiem drogą korespondencyjną. Wnioskujemy o kredyt przez Internet albo telefon, wymagane wnioski odbiera od nas kurier jak też dostarcza gotową do sygnowania umowę kredytową. Jednak niektóre banki miast gońca są gotowe przysłać swego pracownika. Wszystko zależy od regulaminów poszczególnych kredytodawców.