Dobrze jest iść na spacer bądź skorzystać z komunikacji miejskiej i zwiedzić te cudowne zakątki. Hotel daje turystom nie tylko przytulne, ale również przestronne pokoje. Każdy z nich ma dużą łazienkę, w której można wziąć odprężającą kąpiel i prawdziwie wypocząć.

Co istotne, w każdym pokoju znajduje się zestaw do parzenia kawy lub herbaty i woda butelkowana. Recepcja czynna jest przez cały dzień, a obsługa nieustannie czeka na dyspozycje gości. Chętnie pomoże rozwiązać każdy problem, a dodatkowo opracuje ciekawy plan na poznanie miasta. Ewidentną zaletą hotelu jest możliwość skorzystania z usług pralniczych, co z reguły jest przydatne podczas dłuższych wyjazdów. Nie musimy biegać po mieście szukając pralni, gdyż wszystko załatwimy w hotelu. Warto też wspomnieć o przechowalni bagażu oraz sejfie, w którym klienci mogą przechować kosztowności nie niepokojąc się o ich bezpieczeństwo. Osobom podróżującym w interesach niewątpliwie przyda się szybki internet. Za jego korzystanie nie trzeba ponosić żadnych dodatkowych opłat. Zatem są to bardzo komfortowe noclegi w Legnicy.

Dodatkowo w pokoju jest TV, który umili spędzane w obiekcie wieczory. Hotel Kamieniczka to nie tylko doskonałe miejsce do wypoczynku, lecz także do urządzenia konferencji. Do dyspozycji interesantów udostępniono 7 sal konferencyjnych wyposażonych w multimedialne urządzenia konieczne do zaaranżowania profesjonalnej konferencji. Klimatyzacja umożliwia komfortowe przeprowadzenie szkoleń lub warsztatów o każdej porze roku.
Teraz już wiesz, w jakim miejscu możesz się zatrzymać, jeżeli udajesz się w podróż do Legnicy. Warto jest skorzystać z takiej oferty i cieszyć się miłą atmosferą, oraz komfortem, jaki gwarantuje opisany hotel.