Po co obkleja się samochodziki? Czy robi się to jedynie w przypadku, kiedy chcemy z naszego pojazdu uczynić „jeżdżącą” reklamę, czy można tę rzecz robić też w innego rodzaju wypadkach? Jak sporo może nasze osoby wynieść takie obklejanie, zarówno punktowe, jak również całkowITe autka na obszarze wspomnianego już tutaj Krakowa? Czy przy owym obklejaniu mamy możliwość posiadać wpływ na rodzaj używanej do tego folii? To wszystko oraz jeszcze więcej bez najmniejszego problemu znajdziesz wewnątrz naszego nowiutkiego – świeżutko co napisanego – felietonu!

marketing

Autor: Dan Moyle
Źródło: http://www.flickr.com

Nasz pisany dzisiaj tekst rozpoczniemy od odpowiedzi na dwa pierwsze pytania we wstępie, a więc: „Po co obkleja się samochody?” a także „Czy robi się tę rzecz tylko w przypadku, kiedy pragniemy z naszego pojazdu uczynić „jeżdżącą” reklamę, czy można tę rzecz robić również w innego typu przypadkach?”. Odpowiedź na nie w rzeczywistości bywa bardzo łatwiutka i przebrzmiewa nie w inny sposób niż: Obklejanie samochodzików, a konkretniej oklejanie samochodów Kraków – jest stosowane w przypadkach, gdy chcemy: 1) Zrobić z naszego auta wspomnianą reklamę na kółkach, a także 2) Po prostu zmienić w prosty i bezpieczny sposób jego kolor. Jeżeli chodzi o ceny za tego typu usługi, to wiele zależy od wielkości auta, lub wielkości samej reklamy. Oczywiste jest, że im więcej powierzchni „zaklejamy” tym więcej nas to wyniesie, dobrze jest jednak zapamiętać o jeszcze innym czynniku – o Miejscu, w którym obklejamy auto.

Dlaczego? Albowiem im droższe miasto, tym z automatu bardziej drogie usługi, które są w jego obszarze. Ważny też jest sam typ folii, którą mamy możliwość bez problemu dobrać z listy dostępnej wewnątrz danej firmie.