Jeżeli chciałbyś pożyczyć jakąś kwotę pieniędzy na jakikolwiek cel, na ogół masz dwie opcje: mogłabyś udać się do instytucji bankowej lub do odmiennej spółki finansowej, jaka prowadzi działalność pozabankową.

Odmienność jest w tym, że banki niezwykle skrupulatnie badają Twą przeszłość pożyczkową, natomiast tzw. parabanki już nie w każdym wypadku. Poza tym w takim wypadku, środki finansowe wywodzą się z kaPITału własnego spółki, jaka tego typu pożyczki udziela.
prawa

Autor: Prentsa Aldundia
Źródło: http://www.flickr.com
Warto zaznaczyć, że kredyt to wcale nie jest to samo co pożyczka. Ta może być oferowana przez kogokolwiek na jakikolwiek cel, z kolei kredyt może być udzielony tylko przez bank. Jeśli zatem przykładowo ujrzałeś w markecie z meblami pewien śliczny skórzany tapczan oraz interesuje Cię pożyczka pozabankowa Smart Pożyczka to idealne wyjście akurat dla Ciebie. Jest to intratne szczególnie wtedy, kiedy nie chciałbyś, żeby banki badały Twoje zdolności kredytowe, gdyż masz też inne poważne wierzytelności.
W przeciwieństwie do typowego kredytu, tego typu Smart Pożyczka udzielana jest klientom bez denerwujących pytań, a decyzja o udzieleniu pożyczki jest podejmowana w ciągu paru minut tak, żebyś był w stanie dysponować pieniędzmi już po około 15 minutach. Taką tzw. „chwilówkę” mogłabyś wziąć online albo nawet przez wiadomość tekstową.

Tego typu anonimowa pożyczka (pożyczkodawca nie kontaktuje się z Twoim pracodawcą) jest udzielana na kwotę nie większą od 3000 złotych. Co istotne, okres na oddanie pożyczki możesz wybrać Ty. Może to więc być 10, 15, 20, 25 oraz 30 dni.