Malownicze pasma Sudetów już od paru lat wabią miłośników sportów zimowych fantastycznymi uwarunkowaniami śnieżnymi, wspaniale przygotowanymi trasami o różnorodnym stopniu trudności oraz pięknymi krajobrazami. Masyw Śnieżnika to wymarzone okolice do uprawiania sportów zimowych. Duże opady śniegu w połączeniu z urozmaiconymi stokami pozwalają odnaleźć się każdemu, niezależnie od stopnia zaawansowania.

relaks w górach

Autor: SkiStar
Źródło: http://www.flickr.com
W regionie powstają nowe inwestycje, modernizowane są obecne centra, a wszystko po to aby zapewnić turystom adekwatną jakość usług. Masyw Śnieżnika to fantastyczna opcja dla ludzi, którzy nartostrady w Tatrach znają już prawie na pamięć. Więcej ofert na stronie:

Nie ulega wątpliwości, że ośrodki narciarskie funkcjonujące w regionie Dolnego Śląska, cieszą się porównywalną sławą do swoich tatrzańskich konkurentów. Miłośnicy narciarstwa zjazdowego, biegowego czy snowboardu, mogą tu z powodzeniem uprawiać własne sportowe pasje, na doskonałej jakości nartostradach i co chyba ważniejsze, we wspaniałej atmosferze. Dlatego też, potrzebna jest infrastruktura turystyczna, a w szczególności baza noclegowa. Miejsc noclegowych w Sudetach również przybywa i różnicuje się w temacie luksusu. Coraz więcej pojawia się kosztownych hoteli. Noclegi w Sudetach to nie tylko oferty noclegu, to również szeroko pojęty odpoczynek, w postaci spa oraz innych sposobów wytchnienia i zabawy.

weekend w górach

Autor: summonedbyfells
Źródło: http://www.flickr.com
Naturalnie nadal nie brakuje też niedrogich noclegów w górach, które wypożyczyć sobie może przeciętny narciarz korzystający z pobliskich terenów narciarskich Sudetów. Są to np. schroniska. Ośrodki narciarskie proponują miejsca noclegowe w coraz lepszym standardzie, nawet za relatywnie niewysoką cenę. Praktycznie do standardu wchodzą już lokale z odosobnioną łazienką, nawet w schroniskach i różnych niedrogich miejscach. Coraz lepiej też umeblowane są wnętrza, często można w nich dostrzec czajniki bezprzewodowe, telewizor oraz lodówki. Czasem dostępne są nawet aneksy kuchenne. Wiele miejsc noclegowych proponuje też nieodpłatny bezprzewodowy internet, bawialnie dla maluchów oraz darmowy parking. Autor artykułu: