Za kilka tygodni w nasze progi zawita zima. Dla niektórych (którzy preferują ciepło, wiosnę oraz słońce) to niezbyt dobre wieści. Jest jednak duża grupa osób, która raduje się na wieść o śniegu – to narciarze, a także miłośnicy snowboardu. To oni są szczególnie zadowoleni, gdyż będą mieli możliwość jeżdżenia na nartach przez kilka miesięcy. Sezon może rozpocząć się nawet pod koniec listopada, a czasem trwa jeszcze w marcu. Także drodzy narciarze – gdzie wybrać się na narty aby nie zbankrutować. Tanie wyjazdy na narty – jak tego dokonać?

na nartach

Autor: Zach Dischner
Źródło: http://www.flickr.com

Zacznijmy od tego, iż istotny jest czas naszego wyjazdu. Jeżeli chcemy wybrać się na narty w świąteczne dni (Boże Narodzenie), w okolicach Mikołajek, Sylwestra czy między innymi w ferie zimowe dzieci ze szkół, to trudniej będzie nam dobrać naprawdę bardzo korzystne oferty. Nie zapominajmy o tym i planując wyjazd wybierzmy taką datę, która rzeczywiście będzie nam odpowiadać i nie będzie się pokrywać z największym turystycznym boomem na zimowe kurorty. To zasada numer jeden i warto ją przestrzegać.

Zobacz informacje i odkryj serwis, który na pewno Cię zafascynuje. Nie zwlekaj dłużej! Wykonaj to natychmiast! Na pewno nie będziesz żałować.

Istotny jest poza tym wybór kierunku wyjazdu. Możemy decydować się na wyjazdy po Polsce albo zagranicą. W Polsce tanie wyjazdy na narty powinny być skierowane w mniej popularne destylacje, przykładowo Beskid Niski, czy Bieszczady. Tam nadal nie ma jeszcze aż tylu turystów co na przykład w Tatrach i da się to odczuć w kieszeni, przede wszystkim jeżeli wyjazd ma trwać jakiś długi okres czasu. Należy o tym pamiętać i mieć to na uwadze. Można poza tym wybrać się zagranicę. Zapomnijmy jednak o jakże popularnych Alpach. We Francji, Niemczech, czy we Włoszech należy liczyć się ze znacznie większymi wydatkami niż w Polsce. Sprawdź więcej: .

narty

Autor: fabianpimminger
Źródło: http://www.flickr.com

Wprawdzie rekompensuje to infrastruktura, klimat, a przede wszystkim cudowne krajobrazy, to jednak jeżeli chcemy tanio, to nie tam. Należy zastanowić się nad..Gruzją! Tak jest.

Jeśli chcesz przeczytać coś faktycznie niezwykle przydatnego, sprawdź treść (https://villamare.com.pl/apartamenty/apartamenty-z-salonem-nad-morzem) tej strony a z pewnością nie pożałujesz.

Dzięki temu, iż możemy tam dolecieć samolotami z Katowic i stolicy niemal każdego dnia (do portu lotniczego Kutaisi, które znajduje się w centrum kraju – w bliskiej odległości) a także połączeniom LOTu, to naprawdę wyjątkowy kierunek, który na sto procent nie zalicza się do grupy tych standardowych i najbardziej popularnych. Gruzini to wyjątkowo gościnny naród, który szczególnie lubi Polaków.