Za kilka tygodni w nasze progi zawita zima. Dla niektórych (którzy preferują ciepło, wiosnę oraz słońce) to niezbyt dobre wieści. Jest jednak duża grupa osób, która raduje się na wieść o śniegu – to narciarze, a także miłośnicy snowboardu. To oni są szczególnie zadowoleni, gdyż będą mieli możliwość jeżdżenia na nartach przez kilka miesięcy. Sezon może rozpocząć się nawet pod koniec listopada, a czasem trwa jeszcze w marcu. Także drodzy narciarze – gdzie wybrać się na narty aby nie zbankrutować. Tanie wyjazdy na narty – jak tego dokonać?

na nartach

Autor: Zach Dischner
Źródło: http://www.flickr.com

Zacznijmy od tego, iż istotny jest czas naszego wyjazdu. Jeżeli chcemy wybrać się na narty w świąteczne dni (Boże Narodzenie), w okolicach Mikołajek, Sylwestra czy między innymi w ferie zimowe dzieci ze szkół, to trudniej będzie nam dobrać naprawdę bardzo korzystne oferty. Nie zapominajmy o tym i planując wyjazd wybierzmy taką datę, która rzeczywiście będzie nam odpowiadać i nie będzie się pokrywać z największym turystycznym boomem na zimowe kurorty. To zasada numer jeden i warto ją przestrzegać.

Istotny jest poza tym wybór kierunku wyjazdu. Możemy decydować się na wyjazdy po Polsce albo zagranicą. W Polsce tanie wyjazdy na narty powinny być skierowane w mniej popularne destylacje, przykładowo Beskid Niski, czy Bieszczady. Tam nadal nie ma jeszcze aż tylu turystów co na przykład w Tatrach i da się to odczuć w kieszeni, przede wszystkim jeżeli wyjazd ma trwać jakiś długi okres czasu. Należy o tym pamiętać i mieć to na uwadze. Można poza tym wybrać się zagranicę. Zapomnijmy jednak o jakże popularnych Alpach. We Francji, Niemczech, czy we Włoszech należy liczyć się ze znacznie większymi wydatkami niż w Polsce. Sprawdź więcej: .

narty

Autor: fabianpimminger
Źródło: http://www.flickr.com

Wprawdzie rekompensuje to infrastruktura, klimat, a przede wszystkim cudowne krajobrazy, to jednak jeżeli chcemy tanio, to nie tam. Należy zastanowić się nad..Gruzją! Tak jest.

Jeśli chcesz przeczytać coś faktycznie niezwykle przydatnego, sprawdź treść (https://villamare.com.pl/apartamenty/apartamenty-z-salonem-nad-morzem) tej strony a z pewnością nie pożałujesz.

Dzięki temu, iż możemy tam dolecieć samolotami z Katowic i stolicy niemal każdego dnia (do portu lotniczego Kutaisi, które znajduje się w centrum kraju – w bliskiej odległości) a także połączeniom LOTu, to naprawdę wyjątkowy kierunek, który na sto procent nie zalicza się do grupy tych standardowych i najbardziej popularnych. Gruzini to wyjątkowo gościnny naród, który szczególnie lubi Polaków.