Wielu przedsiębiorców, zarówno tych zaczynających działalność jaki i posiadających kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu firmą, zastanawia się czy opłaca się korzystać z usług proponowanych przez biuro rachunkowe.

finanse
Oddanie obsługi księgowej przedsiębiorstwa specjalistycznemu podmiotowi mimo, że generuje koszty w formie opłat za świadczone usługi, daje również zdecydowane korzyści – oszczędność czasu, który dotychczas przeznaczaliśmy na rozliczenie z Urzędem Skarbowym czy ZUS a także konsulting i profesjonalną interpretację prawa podatkowego, dzięki czemu wyjaśnimy niejasności i unikniemy bardzo kosztownych błędów.

Aby uzyskać pewność, że rachunkowość naszej firmy przekazujemy pod opiekę profesjonalnym księgowym, którzy rzetelnie zadbają o nasze interesy, musimy z rozmysłem wybrać biuro rachunkowe, z którym chcemy rozpocząć współpracę- .

Jednym z najczęściej wybieranych biur rachunkowych w Sztumie jest Biuro Rene Finanse. Firma od wielu lat proponuje usługi – więcej szczegółów – z dziedziny obsługi finansowej, współpracując zarówna z dużymi przedsiębiorstwami jaki i osobami prowadzącymi jednoosobową działalność gospodarczą. Ponadto w zakres usług firmy wchodzi administracja kadrowo-płacowa, doradztwo podatkowe oraz opracowywanie analiz ekonomicznych. Pełna oferta firmy to:

Usługi rachunkowe, m. in. prowadzenie rejestru zakupu i sprzedaży VAT a także weryfikacja ksiąg,

– administracja kadrowo-płacowa, obejmująca przygotowywanie listy płac oraz zarządzanie płatnościami wynagrodzeń i zobowiązań publiczno-prawnych

– doradztwo podatkowe, miedzy innymi bieżące doradztwo podatkowe w zakresie podatków dochodowych i innych oraz przygotowywanie deklaracji PIT, planowanie podatkowe i optymalizacja podatkowa,

-doradztwo biznesowe – przygotowywanie analiz finansowych oraz tworzenie i opracowywanie biznes planów oraz studiów wykonalności,pośrednictwo w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego- więcej wskazówek

liczby, dane

Autor: lungstruck
Źródło: http://www.flickr.com
Kompleksowe wykształcenie oraz długoletnie doświadczenie jakie analitycy spółki zdobyli w czasie pracy z wieloma przedsiębiorstwami powoduje, że usługi proponowane przez księgowe stoją na najwyższym poziomie.