User login

Kategorie artykułu

Jaki być powinien wymarzony pokój hotelowy?

Aby goście poczuli się w hotelowym pokoju niczym u siebie w domu, należy na ten cel poświęcić wiele energii i starań. Istotą działania hotelu bez wątpienia jest pokój hotelowy. Zajętość pokoi oznacza sukces hotelu, a to jak się prezentuje ma wpływ na ogólne wrażenie gości, którzy polecają hotel znajomym.
Jak powinien prezentować się idealny pokój (sprawdź tutaj puck apartamenty) hotelowy? Przede wszystkim pokój hotelowy powinien wykazywać się nie tylko funkcjonalnością, ale i estetyką. Dobrze, kiedy jest zaaranżowany w taki sposób, iż nie zawiera zbędnych artykułów dekoracyjnych – zwłaszcza, jeżeli uniemożliwiłyby utrzymanie czystości.
sypialnia
Autor: Nicolas Huk
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejszym elementem pokoju hotelowego jest łóżko. Który model wybrać? Taki, który będzie współgrał z resztą pomieszczeń. Wszystko zależy od wystroju hotelu. Jeżeli są to sielskie wnętrza sprawdzą się łoża drewniane tudzież metalowe, zaś tapicerowane, z pikowanym wezgłowiem oraz ekskluzywną pościelą odnajdą się w bardziej klasycznym stylu. Przy łóżku powinny się znaleźć szafki tzw. nocne, które sprawią, że przestrzeń obok łóżka stanie się o wiele bardziej kameralna. W każdym pokoju niezbędna jest również szafa z półkami oraz drążkiem do wieszania ubrań. Więcej produktów na stronie: ZobaczHotel to również tekstylia hotelowe, takie jak: pościel, przyjemne w dotyku ręczniki, prześcieradła oraz szlafroki. Wszystkie te produkty powinny być uszyte z najlepszych, naturalnych tkanin gdyż mocny splot oraz perfekcyjne wykończenie to gwarancja komfortu użytkowania i trwałość. Zapraszamy na stronę autora:

Zamówienie możemy złożyć w internetowym sklepie Madoza, który w sprzedaży posiada wyłącznie polskie tekstylia, powstałe ze szczególną dbałością o wysoką jakość wykonania. Firma dedykuje swą działalność nie tylko hotelom. Ręczniki i kocyki z logo firmy wspaniale sprawdzą się również w roli prezentu czy gadżetu firmowego. Przyjemny nastrój w pokoju hotelowym wyczarujemy za pomocą paru niewielkich lampek stojących lub kinkietów, pamiętając, że pokój (http://belmontzakopane.com/pl/) hotelowy ma na pewien czas zastąpić gościowi dom. Stwórzmy więc przestrzeń, do której często będzie powracał.