Grzybowo to wieś wypoczynkowa w północno – zachodniej części naszego kraju, leżąca w powiecie kołobrzeskim nad Bałtykiem. Wieś ta liczy w przybliżeniu 1347 mieszkańców. Znajdują się tam liczne ośrodki wypoczynkowe, piaszczysta plaża oraz kąpielisko morskie. Każdego roku w sierpniu w Grzybowie ma miejsce weekendowy Jarmark Ceramiczny, na którym prowadzone są kursy ceramiczne, bednarskie, bębniarskie i malarskie.

odpoczynek na tarasie pensjonatu

Autor: basile morin
Źródło: http://www.flickr.com
Dom wczasowy „X” to obiekt usytuowany w urokliwej nadmorskiej miejscowości. „X”zbudowany został szczególnie z myślą o komfortowym wypoczynku, nawet dla najbardziej wymagających pensjonariuszy.

Aby znaleźć ciekawe zagadnienia w internecie, to najpierw kliknij w odsyłacz znajdujący się tutaj i przejdź dalej – na pewno nie będziesz żałować.

Apartamenty ulokowane są blisko dworca autobusowego i zaledwie kilka minut od plaży!Bliskość morza, a także otaczająca zieleń, to azyl spokoju, co szczególnie sprzyja pobytom w gronie najbliższych i przyjaciół. Wygodne pokoje oraz schludne wyposażenie to cechy charakterystyczne naszego domu wczasowego.

fantastyczny pensjonat

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com

W pensjonacie w Grzybowie jest 20 pokoi – 1,2,3 lub 4 – osobowych. Oprócz komfortowej łazienki i przestronnego salonu do dyspozycji jest również aneks kuchenny z lodówką i płytą grzewczą. W każdym pokoju znajduje się TV z płaskim ekranem oraz możliwość podłączenia do WiFi. W cenie pobytu jest wliczone śniadanie w formie szwedzkiego stołu. Dodatkowo wykupić można lunche i kolacje.

Pensjonat w Grzybowie oddaje do dyspozycji też:
– kort do tenisa ziemnego;
– stół do ping ponga;
– wiatę grillową, idealnie nadającą się na imprezy na świeżym powietrzu;
– plac do zabaw dla najmłodszych;
– możliwość wynajęcia rowerów;
– przestronne miejsca do parkowania;

Do dyspozycji naszych kuracjuszy oddajemy też przytulną salę kominową, która pomieści 40 osób. To dogodne miejsce, gdzie można przygotować kameralną imprezę lub po prostu odprężyć się przy wysublimowanej muzyce. Szczegóły tu: zachwalany pensjonat w Grzybowie.

Specjalizujemy się też w organizowaniu:
spotkań integracyjnych dla pracowników;
– szkoleń;
– kolonii dla dzieci i młodzieży;
– imprez okolicznościowych;
– dancingów;
– małych przyjęć weselnych.

Okazjonalnie przygotowujemy też weekendy fitness.
Polegają na specjalnej diecie oraz wysiłku fizycznym pod okiem wykwalifikowanych trenerów, połączone z masażami oraz kuracjami na ciało.