Konferencje cechują się obecnie dość dużą popularnością. Zazwyczaj są one organizowane w celu omówienia istotnego zagadnienia naukowego, chociażby w medycynie. Czasem konferencje są też poświęcane działaniu konkretnej firmy. Ich organizacja nie jest już tak kłopotliwym zadaniem jak jeszcze kilka lat temu, gdyż na rynku istnieje dość duża liczba sal konferencyjnych, dostosowanych do pomieszczenia nawet dużej ilości osób.

Bardzo interesującym rozwiązaniem, przede wszystkim dla najbardziej wymagających klientów, jest zamek topacz.
Z jakiego względu?
Bardzo ważną zaletą jest jego lokalizacja. Zamek mieści się w niewielkiej odległości od Wrocławia, jednego z największych oraz najbardziej popularnych miast Polski, które jest popularne wśród turystów z innych państw. Poza tym, zamek gwarantuje wygodne warunki i jest doskonałą alternatywą szczególnie jeżeli organizuje się konferencje – organizacja spotkań biznesowych pod zakopanem – kilkudniowe.

Sala konferencyjna w Zamku Topacz

Źródło: zamektopacz.pl

W jego ofercie można bowiem znaleźć atrakcyjne pokoje. W zamku proponowane są też liczne atrakcje, jak chociażby strzelnica golfowa, tenis bądź muzeum motoryzacji. Hotel dysponuje rowerami, które goście mogą wypożyczać oraz czterema nowoczesnymi salami konferencyjnymi. W salach oferowany jest różny rozstaw stołów, wobec czego można go dopasować do oczekiwań klientów. Każda sala nie tylko posiada konieczne wyposażenie, ale jest także niezwykle atrakcyjna wizualnie, w związku z tym to świetne rozwiązanie dla osób, które poszukują eleganckiego miejsca na przygotowanie własnej konferencji

W zamku ponadto funkcjonuje restauracja, co umożliwia obsługę cateringową wydarzenia. Konferencje z reguły trwają kilka godzin dziennie, wskazane jest więc zapewnienie uczestnikom posiłków i przekąsek.

Podsumowując, zamek Topacz to doskonałe miejsce na zaplanowanie ciekawej konferencji. Klienci mogą wybrać jedną z czterech wygodnie wyposażonych sal konferencyjnych, które są w stanie pomieścić różną liczbę osób. Dodatkowo w ofercie zamku znajduje się sporo oryginalnych atrakcji, które wzbogacą pobyt gości. Zorganizowana w nim konferencja będzie niezapomnianym doświadczeniem. Restauracja pracująca w hotelu z kolei jest gotowa dostarczyć smacznych oraz zdrowych posiłków.