Oferujemy skuteczny system przeznaczony do fakturowania, umożliwiający
wygodnego dokumentowania wszelakich transakcji sprzedaży oraz zakupu. Ten system do fakturowania zadedykowany jest do małych i średnich firm oraz pojedynczych osób, prowadzących działalność gospodarczą.

faktury papierowe

Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com

System do fakturowania (http://automatyzacja-faktur.pl/) daje możliwość tworzenia dokumentów dot. sprzedaży oraz zakupów, wśród których znajdują się m.in. faktury VAT, faktury proforma i korekty. System ich wypełniania jest niezwykle prosty i większości przypadków ogranicza się do wczytania uzupełnionych wcześniej danych kontrahentów, towarów lub usług. System do fakturowania umożliwia definiowanie sposobu numeracji dokumentów fakturowych oraz opatrywanie ich swoimi komentarzami.

System do fakturowania dysponuje też modułem odpowiedzialnym za kreowanie kart pracowników, który poza danymi osobowymi, pozwala gromadzić informacje o zajmowanym przez danego pracownika stanowisku czy wykonywanych obowiązkach. Aplikacja dobrze sprawdza się podczas pracy na indywidualnym stanowisku, jak też w wielu komputerach sieciowych.

Dostęp do programu zabezpieczony jest przez hasło, a administrator ma możliwość tworzenia osobnych kont dla każdego pracownika. Przygotowane przy użyciu programu faktury mogą zostać standardowo wydrukowane, ale również wysłane e-mailem do klienta bezpośrednio z programu. System do fakturowania stwarza możliwość korzystania z rozmaitych kont bankowych i wielowalutowych kas przy ewidencjonowaniu zapłat. Fakturować można w złotówkach i w euro, korzystając automatycznie z kursów Narodowego Banku Polskiego. Magazyn towarów i usług pozwala z kolei na szczegółową kontrolę asortymentu. W ręce użytkownika trafia dodatkowo zintegrowany moduł analityczny, przedstawiający w czytelny, graficzny sposób obroty w firmie, zapotrzebowanie na oferowane materiały itp. Dodatkowymi plusami – jest też możliwość dodania dodatkowej numeracji dla przedsiębiorstw oraz kontrola poprawności: Nip-u, numerów kont bankowych, kodów pocztowych iREGON. Razem z programem dołączony jest prosty podręcznik użytkownika.

system do fakturowania online

Autor: lab604
Źródło: http://www.flickr.com

Do najważniejszych funkcji systemu zalicza się możliwość tworzenia duplikatów bazy danych, wyświetlanie informacji o bieżących kursach walut online, obsługa książki korespondencji a także prowadzenie bazy kontrahentów, pracowników i towarów oraz tworzenie różnorodnego rodzaju raportów (w tym graficznych).

Prezentowany tekst jest niesłychanie zajmujący? Jeśli tak, to zobacz także inne polecane (pitprojekt.pl/) treści, gdyż są równie ciekawe oraz wciągną Cię kompletnie.

System do fakturowania z powodzeniem używany może być więc nie tylko do wystawiania faktur, ale także kontaktów z klientami, monitorowania płatności i wysyłania wezwań do zapłaty, kreowania zestawień sprzedaży, ale też ewidencjonowania kosztów i wydatków w firmie.