Odpoczynek nad Bałtykiem, przykładowo w Krynicy Morskiej albo Władysławowie zapewne dla wielu osób kojarzy się z magicznym zapachem dzieciństwa. Jednakże naturalnie chociaż generalnie bardzo lubimy polskie morze, choćby ze względu na jego jakże burzliwą historię, to jednakowoż w żadnym wypadku nie możemy nie dostrzec, że jakby nie patrzeć Bałtyk ma nieco minusów. Cóż, rzeczywistość jest taka, iż Morze Bałtyckie jest ostatnimi czasy trochę mniej urokliwe, niż wcześniej, lecz na całe szczęście ciągle możemy być niesamowicie dumni z akurat naszego morza.

Krynica Morska

Autor: VnGrijl
Źródło: http://www.flickr.com

Bardzo dobrze, że są kurorty turystyczne takie jak Hel, Mielno (Przeżyj świetne wczasy!), Ustka czy Świnoujście, ponieważ no przynajmniej polscy turyści mogą wypocząć, choćby w trakcie weekendu, chociaż nieco dłuższe wczasy i tak są chyba najlepszym rozwiązaniem. Wybierzmy sensownie miejscowość nadmorską, a zapewne będziemy pod bardzo dużym wrażeniem.Pomyślmy co możemy robić interesującego gdy po prostu nie dopisze aura. Można śmiało powiedzieć, iż to tak naprawdę zależy od tego, w którym miejscu odpoczywamy. No bo jeżeli będziemy wypoczywali w chociażby Świnoujściu, doskonałym rozwiązaniem jest pojechanie na moment do RFN – chociaż kurorty letnie w byłej NRD nie są genialne, to jednak i tak to interesująca odskocznia. Trzeba również mocno docenić Gdańsk, czyli jedno z najwspanialszych miejsc na Starym Kontynencie. Kolebka Solidarności, piękne miasto, które w sumie jest w ścisłej czołówce, jeśli w rachubę wchodzą warunki do funkcjonowania. Doskonałe są także parki narodowe, generalnie pomorska przyroda jest bardzo urokliwa.

zachód słońca na plaży

Autor: Damian Gadal
Źródło: http://www.flickr.com

Warto także przemyśleć kwestię noclegów. Jeżeli wyjeżdżamy na weekend, pewnie wszystkie eleganckie, ale nie takie znowu drogie nocleg w Krynicy Morskiej (poszukujesz miejsca na wypoczynek? Zobacz!), Władysławowie albo Świnoujściu będą zajęte.

Otwórz ten link noclegi pyrzowice! Na stronie zobaczysz ciekawe informacje na ten temat, omówione w tekście.

I właśnie dlatego sensownie myślący podróżny powinien jakby nie patrzeć z wyprzedzeniem porozglądać się za noclegami. Zapewne nie będzie większą tajemnicą, że jeśli poszukiwać wygodnego noclegu nad Morzem Bałtyckim, to tylko w Sieci. Doceńmy Bałtyk, to całkiem interesujące miejsce.