Dość często zdarza się, że w okresie świątecznym czy w wypadku jakiejś uroczystości, przykładowo urodzin, brakuje nam pieniędzy, żeby sprezentować coś wartościowego, co uraduje naszą bliską osobę. Równie często wypadają nieprzewidziane remonty, wydatki, na które powinniśmy niezwłocznie znaleźć brakujące środki. Jeżeli posiadamy na koncie zaoszczędzone środki, to akurat nie mamy już czym się martwić.

finanse

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Udajemy się do sklepu i kupujemy to, co jest nam potrzebne. Również jakiś zaskakujący wydatek nie jest wtedy problemem, ponieważ wykorzystujemy środki, które mamy na koncie bankowym. Jednak co mamy robić, gdy na rachunku nie ma oszczędności a do wypłaty jeszcze sporo czasu? Niekiedy można pożyczyć pieniądze od bliskich, jednak nie wszyscy lubią tego rodzaju wyjścia, toteż doskonałym wyjściem będzie wzięcie pożyczki w banku. Lecz tak prosto oraz bezproblemowo jest tylko w teorii, albowiem ażeby dostać potrzebne nam środki, będziemy zmuszeni oprócz samego wniosku, dostarczyć do banku jeszcze parę innych dokumentów. W pierwszej kolejności bank musi otrzymać nasze dokument o dochodach. W takim wypadku bardzo dobrze, jeżeli mamy stałą pracę czy też umowę, bowiem w innym wypadku może być kłopot już na starcie. Kolejnym istotnym krokiem będzie potwierdzenie albo wypis z krd o tym, iż nie zalegamy z jakimiś kredytami. Następnym koniecznym papierem będzie dostarczenie listy członków naszej rodziny oraz wpisanie sumy, która jest przeznaczana co miesiąc na utrzymywanie naszego gospodarstwa domowego. Jednak nawet dostarczenie tych koniecznych dokumentów nie zapewni nam uzyskania brakujących środków. Niejednokrotnie możemy spotkać się z decyzją odmowną. Alternatywą w takich sytuacjach będą tak zwane błyskawiczne kredyty i inne nowe produkty finansowe, bez zbędnych formalności jak również dostarczania pliku dokumentów – polecamy stronę.

pieniądze

Autor: OTA Photos
Źródło: http://www.flickr.com

W takim wypadku nie musimy się właściwie martwić decyzją negatywną. Kompletna procedura polega na tym, aby wejść na stronę takiej firmy pożyczkowej – vivus online, przykładowo pożyczka vivus, a potem uzupełnić właściwe rubryki, w których będziemy musieli wpisać wysokość kwoty, która jest nam potrzebna a także okres czasowy, w jakim oddamy pożyczoną kwotę. Taki rodzaj pożyczki jest o tyle dobry, iż okres, w jakim otrzymamy potrzebne nam środki, jest rzeczywiście krótki. Jeśli potrzebujemy pieniędzy a jednocześnie nie możemy wyczekiwać na decyzję z banku, to zawsze wskazane jest skorzystać z szybkich kredytów, albowiem w ich wypadku mamy prawie stuprocentową gwarancję, że uzyskamy brakujące nam środki.