W dzisiejszych czasach niesamowicie powszechnym rozwiązaniem reklamowym są ekrany ledowe. Tego rodzaju telebimy da się zauważyć w każdym miejscu. Weźmy przykładowo telebim Sosnowiec ch plejada. Dziś niemal we wszystkich centrach handlowych są telebimy. Możemy na nich dostrzec jakieś reklamy. A jeżeli na przykład zależy nam na reklamie na takim telebimie, to też nie jest to problemem. Trzeba odezwać się do człowieka, który odpowiada za umieszczanie reklam na takim ekranie.

Gdynia

Autor: faxepl
Źródło: http://www.flickr.com

Ceny są różne, ale ogólnie koszt takiej reklamy rzeczywiście nie jest duży. Warto, więc zainteresować się taką opcją. Bo choć sporo osób uważa, że mało ludzi zapamiętuje coś z takich telebimów, to tak naprawdę jest całkiem inaczej. Telebimy przyciągają wzrok o wiele bardziej niż normalne reklamy wielkopowierzchniowe, do których już przywykliśmy. Obecnie potrzebujemy dokładnie takich błyskotek, żeby coś zauważyć. Telebimy, więc idealnie sprawdzą się w marketingowych przedsięwzięciach wielu firm.

Telebimy w Gdyni

Gdynia jest naprawdę pięknym miastem, gdzie da się dostrzec dużo różnego rodzaju reklam. Część z nich szpeci to miasto. Bo wiemy jak to z reklamami bywa. Jednak są również takie, które rzeczywiście spoko się prezentują. Do takich ładnych marketingowych opcji możemy zaliczyć telebim Gdynia skwer Kościuszki. To telebim, który nie przeszkadza nikomu a skupia wzrok ludzi, którzy się w tej okolicy pojawiają. Przez, co firmy, które chcą się zareklamować na tym telebimie są zadowolone. Dobrze, więc zastanowić się, czy to nie najlepsza, dla naszej firmy lokalizacja na reklamę na telebimie. Sprawdź więcej: Medas-media.

sosnowiec

Autor: Grzegorz
Źródło: http://www.flickr.com

Ekrany led działają zawsze. Reklamy da się zauważyć i w dzień i w nocy. Dlatego naprawdę dobrze zapłacić za tego typu reklamę. Wiadomo, że są to koszty, ale najsensowniej potraktować to niczym inwestycję, która na sto procent się zwróci. Część osób, która nawet pobieżnie prześledzi wzrokiem naszą reklamę, która będzie pojawiała się na telebimie, na pewno ją zapamięta. To doprowadzi do tego, że nasza marka będzie coraz łatwiej rozpoznawalna, a co się z tym wiąże będzie przyciągała większą ilość klientów, więc będzie też generowała większe zyski.