Większość ludzi zarabiających ma jakiekolwiek oszczędności. Najczęściej są one ulokowane na typowym rachunku i nie mamy z nich większych pożytków.

Dobrym sposobem jest ulokowanie środków na lokacie. Nie zapewnia to kokosów, jednak mamy pewność, że wielkość się nieco powiększy. Takie poboczne finanse mogą się przydać, szczególnie że nic nas to nie kosztuje. Lokata o ciekawym oprocentowaniu dostarcza nam beztroskie oszczędzanie i pomnażanie naszych funduszy.

Banki prześcigają się w ofertach nowych produktów bankowych. Żeby rozpocząć odkładanie na lokacie wystarczy oddać wniosek w BGŻ Optima. W ów sposób rozpoczynamy oszczędzanie. Gdy pieniądze są nam niezbędne nagle, przed czasem zakończenia lokaty, zdołamy rozwiązać umowę, a środki pieniężne do nas powrócą w nie mniejszej kwocie aniżeli ta, jaką zdeponowaliśmy. Jeśli natomiast nie będziemy musieli korzystać z ulokowanych pieniędzy wcześniej i dotrzymamy czasu lokaty, zdobędziemy naliczone od zainwestowanej kwoty odsetki.

pieniądze

Autor: Barta IV
Źródło: http://www.flickr.com

Lokata Bezkarna to perfekcyjna oferta dla nowych petentów otwierających konto indywidualne BGŻ Optima konsolidujące nadzwyczaj solidne oprocentowanie lokaty z komfortem wypłaty środków bez utraty naliczonych procentów. Możemy ją w każdej chwili zerwać, a wypracowane odsetki i tak trafią na nasze konto. Lokatę bezkarną jest w stanie otworzyć osoba, która w czasie 12 miesięcy poprzedzających dzień włączania umowy w BGŻ Optima i nie była posiadaczem owego konta. Jeżeli osoba nie wykona takiego wymogu, zakładana lokata jest typową 3 miesięczną. Dokładniejsze informacje na Bezkarna jest inwestycją terminową, nieodnawialną, inicjowaną w złotych polskich. Jest dozwolone założyć zaledwie jedną lokatę, a po jej zwieńczeniu, naliczone procenty są przesyłane na konto.

W wypadku zerwania inwestycji przed czasem, zwracany jest kapitał, także odsetki w sumie równej 100% sumy odsetek naliczonych od dnia otwarcia lokaty do dnia poprzedzającego dzień zerwania lokaty włącznie. Od naliczonych odsetek zostanie pobrany podatek od zysków kapitałowych zgodnie z bieżącymi przepisami prawa. Oferta BGŻ Optima zdecydowanie wyprzedza konkurencję, co jest bardzo dobrą informacją dla nas, nabywców.