Masa przedsiębiorstw w dzisiejszych czasach zatrudnia młode i kreatywne osoby na reprezentacyjne stanowiska – na przykład na recepcji

Dzięki temu, że w naszym kraju znajdują się siedziby wielu międzynarodowych koncernów, gdzie dyrektorzy z reguły są obcokrajowcami, to nazwy stanowisk także w znacznej mierze zmieniły się na angielskie.

kurs walutowy

Autor: Jon Åslund
Źródło: http://www.flickr.com
W wielkich korporacjach obecnie zatrudnia się znaczną liczbę osób młodych oraz kreatywnych. Są zdolni i chcą zawojować świat. Mają masę energii i planów. Nawet takie stanowisko jak office manager w obecnych realiach wymaga sporej wiedzy oraz dbania o wiele rzeczy w tym samym czasie. Osoba zatrudniona na wyżej wspomnianym stanowisku powinna dobrze znać język angielski, a niekiedy nawet i niemiecki. Będzie wszakże pierwszą osobą w spółce, z którą będzie miał kontakt klient albo kontrahent.link do witryny procesowanie dokumentów procesowanie dokumentówMusi być zatem jej wizytówką. Stale uśmiechnięta oraz elegancko ubrana, ale również rewelacyjnie wykształcona oraz zdyscyplinowana. Do obowiązków osoby pracującej na takim stanowisku należy przyjmowanie korespondencji i realizacja różnych administracyjnych zadań. Będzie odpowiadać za organizowanie oraz uzgadnianie spotkań z klientami. Prowadzenie biura również (przeczytaj więcej tutaj) będzie poniekąd na jej głowie. Trzeba będzie pochwalić się niezwykłą pamięcią do nazwisk kolegów z biura i móc pokazać, kto w którym pokoju przebywa. Będzie również łącznikiem między wszystkimi działami i dyrektorem firmy.

Prócz znajomości języka angielskiego office manager musi również umieć obsługiwać przeróżne programy komputerowe (przykładowo Word i Excel). Dokładność i skrupulatność są niezwykle potrzebne w tej pracy.

, , , ,

Related posts

Właściwie przygotowane kursy bhp

Szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy odbywają się w wielu miejscowościach naszego kraju, natomiast osób uczestniczących zawsze jest wielu. Nierzadko są one dostępne także online, co jest niezwykle wygodne dla wszystkich uczestników.

Jak poradzić sobie w trakcie kryzysu?

Szalejący na całym globie kryzys spędza sen z powiek właścicielom wielu firm. Dzisiejsze czasy nie są dla przedsiębiorców za bardzo łaskawe. Mnóstwo Polaków, troszcząc się o domowy budżet, zdecydowanie tnie wszelkie zbędne wydatki. Nie jest w takiej sytuacji prosto skusić potencjalnego nabywcę nawet najbardziej efektywną promocją. Klienci nie dają się teraz złapać jedynie na spektakularne zniżki cen. Wymagają oni profesjonalnego podejścia. Jeśli zatem zależy nam na przyszłości naszej działalności, należy prędko zlecić consulting.

Lubimy powiększać własne oszczędności

Jeśli tylko takowe mamy, zabiegamy o to by na nich zarobić jak najwięcej.
Czasy, kiedy nadwyżki chowaliśmy w domu w przysłowiowej skarpecie, dawno już przeminęły.

Latest posts

Jakie prezenty polecamy dla matek z córkami?

Każdy z nas uwielbia robić zakupy online. Internet daje wiele możliwości zakupowych. W tej notce zostaną zaprezentowane pomysły na zakupy internetowe dla kobiet i ich córek. Dla każdej kobiety kuchnia jest ostoją - znakomitym miejsce zarówno do pracy jak i wypoczynku. Kuchnia musi mieć zatem niepowtarzalną atmosferę. Nowoczesna kuchnia to nie tylko wyposażenie i organizacja przestrzeni, ale też inspirujące dekoracje ścienne. Pomieszczenie to na pewno uprzyjemnią tapety kuchenne.

Jak pewnie wybrać ofertę wakacyjną. Co podpowiadają fachowcy

Fantastyczne wakacje czekają na tego, kto chce podróżować. W takcie urlopu można zwiedzić wiele interesujących miejsc. Jednakże nim pojedziemy w wymarzoną podróż, watro wnikliwie sprawdzić ofertę biura turystycznego. Wybór biura wcale nie jest prosty, mimo że w branży nie brakuje godnych polecenia propozycji. Najistotniejsze to dokładnie przeczytać umowę, zanim ją zaakceptujemy. Na co powinniśmy zwrócić uwagę, by uniknąć trudności podczas urlopu.

Właściwie przygotowane kursy bhp

Szkolenia w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy odbywają się w wielu miejscowościach naszego kraju, natomiast osób uczestniczących zawsze jest wielu. Nierzadko są one dostępne także online, co jest niezwykle wygodne dla wszystkich uczestników.