Program do wystawiania faktur. Czytaj teraz!

Oferujemy skuteczny system przeznaczony do fakturowania, umożliwiający
wygodnego dokumentowania wszelakich transakcji sprzedaży oraz zakupu. Ten system do fakturowania zadedykowany jest do małych i średnich firm oraz pojedynczych osób, prowadzących działalność gospodarczą.

faktury papierowe

Autor: VLCineaste
Źródło: http://www.flickr.com

System do fakturowania daje możliwość tworzenia dokumentów dot. sprzedaży oraz zakupów, wśród których znajdują się m.in. faktury VAT, faktury proforma i korekty. System ich wypełniania jest niezwykle prosty i większości przypadków ogranicza się do wczytania uzupełnionych wcześniej danych kontrahentów, towarów lub usług. System do fakturowania umożliwia definiowanie sposobu numeracji dokumentów fakturowych oraz opatrywanie ich swoimi komentarzami.

System do fakturowania dysponuje też modułem odpowiedzialnym za kreowanie kart pracowników, który poza danymi osobowymi, pozwala gromadzić informacje o zajmowanym przez danego pracownika stanowisku czy wykonywanych obowiązkach. Aplikacja dobrze sprawdza się podczas pracy na indywidualnym stanowisku, jak też w wielu komputerach sieciowych.

Dostęp do programu zabezpieczony jest przez hasło, a administrator ma możliwość tworzenia osobnych kont dla każdego pracownika. Przygotowane przy użyciu programu faktury mogą zostać standardowo wydrukowane, ale również wysłane e-mailem do klienta bezpośrednio z programu. System do fakturowania stwarza możliwość korzystania z rozmaitych kont bankowych i wielowalutowych kas przy ewidencjonowaniu zapłat. Fakturować można w złotówkach i w euro, korzystając automatycznie z kursów Narodowego Banku Polskiego. Magazyn (zobacz program magazynowy do sklepu internetowego) towarów i usług pozwala z kolei na szczegółową kontrolę asortymentu. W ręce użytkownika trafia dodatkowo zintegrowany moduł analityczny, przedstawiający w czytelny, graficzny sposób obroty w firmie, zapotrzebowanie na oferowane materiały itp. Dodatkowymi plusami – jest też możliwość dodania dodatkowej numeracji dla przedsiębiorstw oraz kontrola poprawności: Nip-u, numerów kont bankowych, kodów pocztowych iREGON. Razem z programem dołączony jest prosty podręcznik użytkownika.

system do fakturowania online

Autor: lab604
Źródło: http://www.flickr.com

Do najważniejszych funkcji systemu zalicza się możliwość tworzenia duplikatów bazy danych, wyświetlanie informacji o bieżących kursach walut online, obsługa książki korespondencji a także prowadzenie bazy kontrahentów, pracowników i towarów oraz tworzenie różnorodnego rodzaju raportów (w tym graficznych).

Prezentowany tekst jest niesłychanie zajmujący? Jeśli tak, to zobacz także inne polecane (pitprojekt.pl/) treści, gdyż są równie ciekawe oraz wciągną Cię kompletnie.

System do fakturowania z powodzeniem używany może być więc nie tylko do wystawiania faktur, ale także kontaktów z klientami, monitorowania płatności i wysyłania wezwań do zapłaty, kreowania zestawień sprzedaży, ale też ewidencjonowania kosztów i wydatków w firmie.

, ,

Related posts

Jak reklamować swoją firmę w Internecie?

Wszyscy wiemy od dawna, że reklama jest dźwignią handlu. Z każdej strony atakują nas wszechobecne reklamy. W tv zwięzłe spoty, w prasie wszelakie graficzne alternatywy a na uliczkach np. broszury.

Gdzie wydajnie poszukiwać zatrudnienia?

Szukanie pracy bywa nierzadko niezwykle trudne i czasochłonne. Niejednokrotnie zbyt szybko się poddajemy, a cały proces powoduje złe samopoczucie. Należy pamiętać, że jeżeli o czymś marzymy, naprawdę powinno się do tego dążyć i nie poddać się, kiedy droga do sukcesu nie jest łatwa.

Poszukiwanie pracy w warunkach problematycznego bezrobocia – o czym przede wszystkim należy obecnie pamiętać?

Bezrobocie w Polsce dalej jest bardzo duże. Sporo osób bezskutecznie szuka stosownej posady, która umożliwiłaby zaspokojenie najistotniejszych potrzeb. Niestety, kłopoty ze znalezieniem posady mają z reguły ludzie w młodym wieku, którzy nie posiadają doświadczenia zawodowego bądź osoby starsze, które ze względu na wiek są czasami zwalniani z dotychczasowych stanowisk.

Latest posts

Coraz więcej ludzi ma gabinet w własnym domu – jak go interesująco wyekwipować?

Ludzie aktualnie szukają intrygujących okazji rozwoju oraz budowania kariery zawodowej. Coraz popularniejsze są wolne zawody, które umożliwiają robotę w mieszkaniu i zazwyczaj kojarzą się z większą kreatywnością. Jest to coraz wyraźniej rozpoznawane wśród ludzi początkujących, jacy nie chcą zamykać się w zasadniczo wyznaczonych ramach konkretnej firmy, lecz wyrażać swoją osobowość korzystając z umiejętności, jakie posiadają. Nie sposób ukryć, iż dla wielu jest to szalenie pociągająca forma pracy. Trzeba natomiast pamiętać, że wymaga ona samodyscypliny i dużego zaangażowania, bowiem gdy samemu wybieramy sobie okres funkcjonowania często mamy poważną tendencję do odkładania jej na później. Jest to nieefektywne i z postępem czasu bardzo nas zamęcza.

Zbieranie monet – od czego rozpocząć?

Zbieranie monet jest niezwykle znanym hobby tak w naszej ojczyźnie, jak i na całym świecie. Kolekcjonowanie może stać się zamiłowaniem, jakie absorbuje zbieraczowi cały wolny czas, lecz może mu również przynosić duże dochody.

Jak reklamować swoją firmę w Internecie?

Wszyscy wiemy od dawna, że reklama jest dźwignią handlu. Z każdej strony atakują nas wszechobecne reklamy. W tv zwięzłe spoty, w prasie wszelakie graficzne alternatywy a na uliczkach np. broszury.