Gadżet dla poszukujących przygód

Aktywność fizyczna to nieodzowny element zdrowego stylu życia. Sport to zdrowie, a jego uprawianie dobrze wpływa na nasze samopoczucie fizycznie i psychicznie. Rower, górskie wycieczki, narty, snowboard – bez względu na porę roku powinniśmy się ruszać!

Wakacyjna pora szczególnie sprzyja wyczynom sportowym. Co więcej, wraz z postępem technologicznym możemy przenieść na ekran swoje wyczyny, mając szansę pochwalenia się nimi przed bliskimi. Aktualnie, w sieci czeka na nas wiele ciekawych modeli kamer, które pozwalają na łatwe filmowanie. Jeszcze niedawno byliśmy zmuszeni obmyślać sposób na wykorzystanie tradycyjnej kamery.

Te jednak, nie miały oryginalnych mocowań, natomiast przy kontakcie z wodą groziło im całkowite zniszczenie. Producenci (elektroniki (polecam rezystory)) użytkowej zaobserwowali zapotrzebowanie na tzw. kamery sportowe i „zasypali” nas narzędziami do rejestrowania ekstremalnego.

GoPro Hero 4

Autor: Dave Jones
Źródło: http://www.flickr.com

Od pewnego czasu jednym ze szczególnie pożądanych akcesoriów dla amatorów sportów wyczynowych są kamery GoPro, które umożliwiają bezstresowe nagrywanie ewolucji. Usprawniona kamera GoPro HERO 4 Silver umożliwia rejestrowanie wideo 4K oraz wykonywanie 12-megapikselowych zdjęć zdjęć z prędkością do 30 na sekundę.

Drugim sprzętem godnym uwagi jest Sony HDR-AS100 , która zaskakuje doskonałą jakością wykonania i bardzo dobrą jakością obrazu. Kamera robi również zdjęcia, pojedyncze lub [nylon coffee] cykliczne. Dobrze sprawdza się podczas rowerowych wypadów czy za sprawą wodoodpornego etui – w trakcie pływania.

GoPro

Autor: John Biehler
Źródło: http://www.flickr.com
Elektroniczne gadżety to obecnie stały element kolekcji prezentów skierowanych dla dzieci i dorosłych. Ich powodzenie nie ulega zmianie, a co pewien czas pojawiają się ciekawe nowsze modele, jeszcze lepsze od poprzedników. Kamera sportowa to gadżet, który z całą pewnością nie wyląduje na dnie szuflady.

Dzięki funkcjonalnemu uchwytowi możemy przyczepić ją do kasku, ramy roweru, kijka do nordic walkingu czy spacerówki dziecka. Takie eksperymenty to naprawdę znakomita zabawa, dzięki której przeniesiemy na ekran ciekawe momenty i spojrzymy na świat z innej perspektywy.

, , , ,

Related posts

Mnogość sprawdzonych pomysłów ratowniczych w sprzedaży

Osoby profesjonalnie ratujące życie innych doskonale znają zasady, jakimi trzeba się kierować. Na rynku jest dostępnych wiele sprzętów oraz akcesoriów, jakie mogą się okazać szczególnie niezbędne w trudnych sytuacjach. Stale dodawane są również unowocześnienia, dlatego został stworzony m.in. specjalistyczny lifestraw. Jest to prototypowe urządzenie przenośne, dzięki któremu można skutecznie odkazić wodę. Został wykonany w kształcie rurki blisko 25 centymetrowej i ma niezbędne filtry. Zabezpieczają przed dostawaniem się bakterii.

Hotel Legnica świetnie pasuje na przygotowywanie sporych imprez

Udając się w podróż szukamy jak najwspanialszego miejsca, który równocześnie będzie w atrakcyjnej cenie. Dlatego przeglądamy internet pod kątem grupy noclegowej w danym mieście, tak aby posiadać okazję sprawdzenia propozycji i wybrania tego, co będzie dla nas odpowiednie. Wpisując w internecie hotel Legnica, trafimy do miejsca, które prezentuje się niesamowicie wytwornie, gustownie, posiada we własnym menu najróżniejsze dania przez co każdy znajdzie coś dla siebie, a dodatkowo proponuje nam apartamenty w różnorakich rozmiarach, więc z łatwością będziemy mieli szansę się tam zameldować większą grupą.

Gdzie możesz spędzić ciekawe wczasy? A może Turcja?

Jeżeli szukasz właśnie jakiegoś ciekawego pomysłu na to, gdzie możesz spędzić fajne wakacje w przyszłym roku, wtedy niewątpliwie dobrze trafiłeś. Zapoznaj się szybko z naszymi pomysłami, a bez wątpienia coś wybierzesz!

Obmyślając przyjęcie weselne zainteresowanie na pewno wzbudzi sala weselna Legnica, w pobliżu której mieści się hotel Legnica – idealny nocleg dla gości

Mimo, że obecnie jeszcze częściej odchodzi się od szumnych, dwudniowych wesel na poczet skromnej, ale eleganckiej imprezy, która najczęściej eliminuje dzień poprawin i tak w wielu przypadkach w planowaniu wesela uwzględnia się rezerwację pomieszczeń hotelowych dla znajomych. Nic w tym szczególnego, bowiem niejednokrotnie weselnicy przyjeżdżają z odległych krańców Polski, a co jest coraz częściej obserwowane, nieraz zza granicy.

Latest posts

Coraz więcej ludzi ma gabinet w własnym domu – jak go interesująco wyekwipować?

Ludzie aktualnie szukają intrygujących okazji rozwoju oraz budowania kariery zawodowej. Coraz popularniejsze są wolne zawody, które umożliwiają robotę w mieszkaniu i zazwyczaj kojarzą się z większą kreatywnością. Jest to coraz wyraźniej rozpoznawane wśród ludzi początkujących, jacy nie chcą zamykać się w zasadniczo wyznaczonych ramach konkretnej firmy, lecz wyrażać swoją osobowość korzystając z umiejętności, jakie posiadają. Nie sposób ukryć, iż dla wielu jest to szalenie pociągająca forma pracy. Trzeba natomiast pamiętać, że wymaga ona samodyscypliny i dużego zaangażowania, bowiem gdy samemu wybieramy sobie okres funkcjonowania często mamy poważną tendencję do odkładania jej na później. Jest to nieefektywne i z postępem czasu bardzo nas zamęcza.

Zbieranie monet – od czego rozpocząć?

Zbieranie monet jest niezwykle znanym hobby tak w naszej ojczyźnie, jak i na całym świecie. Kolekcjonowanie może stać się zamiłowaniem, jakie absorbuje zbieraczowi cały wolny czas, lecz może mu również przynosić duże dochody.

Jak reklamować swoją firmę w Internecie?

Wszyscy wiemy od dawna, że reklama jest dźwignią handlu. Z każdej strony atakują nas wszechobecne reklamy. W tv zwięzłe spoty, w prasie wszelakie graficzne alternatywy a na uliczkach np. broszury.