Chcesz zatrudniać naprawdę najlepszych pracowników? Poślij ich raz na jakiś czas na fajne kursy!

W dzisiejszych czasach mawia się niejednokrotnie, że technologia jest tak specjalistyczna, iż w większości prac praktycznie nie trzeba udziału ludzi, a niemal wszystko są w stanie samodzielnie wykonać specjalne maszyny.

Oczywiście jest w tym sporo prawdy, jednakże niewątpliwie nigdy nie uda się całkowicie zastąpić pracy rąk ludzkich – szczególnie w branżach, gdzie liczy się przede wszystkim znajomość technik sprzedaży lub inne zdolności miękkie. Wówczas ludzie zdecydowanie są niezastąpieni – interesujący post w
polskie szkolenia haccp

Autor: Playing Futures: Applied Nomadology
Źródło: http://www.flickr.com

Szkolenia dla pracowników

Aby móc rozwijać naprawdę rewelacyjną firmę, wówczas oczywiście musisz inwestować również w swoich pracowników. Oczywiście najnowsze maszyny są bardzo istotne, jak również samo wykorzystywanie nowoczesnych technologii właściwie we wszelkich dziedzinach Twej firmy, jednak z drugiej strony praktycznie nic nie będzie mogło zastąpić pracy właściwie wykwalifikowanego człowieka (odwiedź ten portal w wolnej chwili). Dlatego tak istotne jest, żeby wysyłać przynajmniej raz na pewien czas swych pracowników na różnego rodzaju kursy doszkalające – przykładowo jeśli pracujesz w branży kosmetycznej, wówczas oczywiście przydadzą się szkolenia GMP.

To znakomITa motywacja!

Wszelkiego rodzaju szkolenia (zobacz zarządzanie strategiczne szkolenia) mają również tę ogromną zaletę, iż bardziej motywują pracowników do pracy – zwłaszcza jeżeli to Ty za taki kurs zapłacisz. Będzie to dla Twojego pracownika sygnał, że poważnie traktujesz jego pracę oraz chcesz go zatrudnić na stałe.
Na przykład szkolenie HACCPa dla pracowników gastronomii bardzo poprawi ich motywację, a jednocześnie bez wątpliwości spowoduje, że będą lojalni.

, ,

Related posts

Jak reklamować swoją firmę w Internecie?

Wszyscy wiemy od dawna, że reklama jest dźwignią handlu. Z każdej strony atakują nas wszechobecne reklamy. W tv zwięzłe spoty, w prasie wszelakie graficzne alternatywy a na uliczkach np. broszury.

Gdzie wydajnie poszukiwać zatrudnienia?

Szukanie pracy bywa nierzadko niezwykle trudne i czasochłonne. Niejednokrotnie zbyt szybko się poddajemy, a cały proces powoduje złe samopoczucie. Należy pamiętać, że jeżeli o czymś marzymy, naprawdę powinno się do tego dążyć i nie poddać się, kiedy droga do sukcesu nie jest łatwa.

Poszukiwanie pracy w warunkach problematycznego bezrobocia – o czym przede wszystkim należy obecnie pamiętać?

Bezrobocie w Polsce dalej jest bardzo duże. Sporo osób bezskutecznie szuka stosownej posady, która umożliwiłaby zaspokojenie najistotniejszych potrzeb. Niestety, kłopoty ze znalezieniem posady mają z reguły ludzie w młodym wieku, którzy nie posiadają doświadczenia zawodowego bądź osoby starsze, które ze względu na wiek są czasami zwalniani z dotychczasowych stanowisk.

Latest posts

Zbieranie monet – od czego rozpocząć?

Zbieranie monet jest niezwykle znanym hobby tak w naszej ojczyźnie, jak i na całym świecie. Kolekcjonowanie może stać się zamiłowaniem, jakie absorbuje zbieraczowi cały wolny czas, lecz może mu również przynosić duże dochody.

Jak reklamować swoją firmę w Internecie?

Wszyscy wiemy od dawna, że reklama jest dźwignią handlu. Z każdej strony atakują nas wszechobecne reklamy. W tv zwięzłe spoty, w prasie wszelakie graficzne alternatywy a na uliczkach np. broszury.

Mnogość sprawdzonych pomysłów ratowniczych w sprzedaży

Osoby profesjonalnie ratujące życie innych doskonale znają zasady, jakimi trzeba się kierować. Na rynku jest dostępnych wiele sprzętów oraz akcesoriów, jakie mogą się okazać szczególnie niezbędne w trudnych sytuacjach. Stale dodawane są również unowocześnienia, dlatego został stworzony m.in. specjalistyczny lifestraw. Jest to prototypowe urządzenie przenośne, dzięki któremu można skutecznie odkazić wodę. Został wykonany w kształcie rurki blisko 25 centymetrowej i ma niezbędne filtry. Zabezpieczają przed dostawaniem się bakterii.