User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gry sportowe

Najnowsze urządzenia i gadżety wykorzystywane podczas uprawiania różnych sportów i turystyki na świeżym powietrzu

góry, Bułgaria
Autor: Connie Lu
Źródło: http://www.flickr.com
Codzienny ruch jest niezwykle ważny dla naszego zdrowia, szczęśliwie sporo ludzi pomimo dużego tempa życia i codziennych obowiązków znajduje chwilę na to, żeby wypocząć blisko natury. W praktyce wcale dużo nie trzeba, żeby miło i przyjemnie wykorzystać czas poza domem - w wielu przypadkach największym problemem są motywacja oraz chęci.

Bardzo fascynujące wakacje po morzach lub jeziorach, które co roku przyciągają coraz więcej miłośników żeglarstwa

morze
Autor: Stephen McCulloch
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli zaczynamy swoją przygodę z żeglarstwem musimy odpowiednio się wyposażyć oraz przygotować do podróży. Ostatnio coraz bardziej popularne staje się spędzanie wakacji na wodzie, żeglując przykładowo po Bałtyku albo w innych miejscach.

Ciekawe wakacje w niskiej cenie. Mamy solidne podpowiedzi dla szukających fachowych informacji

narty
Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com
Niewątpliwie większość z nas właściwie przez cały rok wręcz marzy o wybraniu na rzeczywiście idealne dla siebie wakacje. Nie można jednak się temu dziwić, ponieważ w końcu jest to przede wszystkim świetna okazja do odpoczęcia od całej swojej codzienności, co z kolei umożliwi nam zgromadzenie swoich sił na cały zbliżający się rok.

Nadwodne szaleństwo na motorówce

jacht na morzu
Autor: Yacht Rent
Źródło: http://www.flickr.com
Lato to czas, w którym bardzo rośnie popyt na wszelkie sporty związane z wodą. Chętniej kupujemy przeznaczone do nich urządzenia oraz uczęszczamy się na kursy, które pozwalają nam bezpiecznie ich używać.

Pomysł na upominek dla faceta? Czy duży, czy mały, ucieszy się z militariów

prezent
Autor: Shari's Berries
Źródło: http://www.flickr.com
Kupowanie upominków nieraz powoduje bóle głowy. Dlaczego? W końcu to takie miłe zadanie. Choć niespodzianki uszczęśliwiają bliskich, to niesłychanie trudno jest znaleźć coś, co rzeczywiście zagwarantuje szczęście.

W jaki sposób oraz w którym miejscu nareszcie wypocząć? Mamy sprawdzone rady dla szukających fachowych wiadomości

jezioro latem
Autor: karlnorling
Źródło: http://www.flickr.com
To najzupełniej normalne, że definitywnie każdy człowiek, w szczególności ten, który dużo pracuje, musi odpoczywać. Jednak akurat w owym tekście ogólnie nie chodzi o chociażby wylegiwanie się na kanapie. Raczej pomyślmy, jak zorganizować jakieś wczasy. Bo przecież należy co jakiś czas, minimum raz raz na dwanaście miesięcy, pojechać w miłe miejsce.

Wczasy - może Tunezja bądź Egipt? Parę dobrych rad

plaża w słońcu
Autor: Kenny Chung
Źródło: http://www.flickr.com
Jest wiele miejscówek, gdzie Polak mocno "żądający" odpoczynku wreszcie może dokonać tego. Bardzo często jest tak, że najzupełniej nie wiemy w którym miejscu bez dwóch zdań warto odpocząć.

Kiedy nadchodzą letnie upały trzeba podumać o jakiś zajęciach, które mogą nam umilić wyjazd w góry

praca w grupie
Źródło: flickr.com
Jeśli wybieramy się w góry w wakacje, to wiadomo, że naszym głównym celem jest trekking. Jednak nierzadko warto poszukać w internecie innych atrakcji, które mogą nam umilić urlop.

Gdzie pozyskać patent sternika motorowodnego?

spodenki
Autor: Jan Bommes
Źródło: http://www.flickr.com
By móc zgodnie z krajowym prawem poprowadzić jacht motorowodny, powinniśmy posiadać właściwy patent. Dowód taki otrzymuje się po przejściu należytego instruktażu jak też zdaniu egzaminu.

Sportowe aktywności dla całej rodziny – jak rozplanować wolny czas dla naszej rodziny?

jazda na rowerze
Źródło: pixabay.com
Wspólne spędzanie czasu wolnego to idealny sposób na zawiązanie rodzinnych więzi i na przekazanie dzieciom zasad sportowego trybu życia. Dzięki temu uświadomimy im, że komputer czy telewizor to nie jest najkorzystniejsza forma odpoczynku i że wolny czas możemy spędzać również na inne sposoby. Dlatego też dobrze jest często organizować wspólne wycieczki rowerowe. Ale w jaki sposób to zrobić?