User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Gry sportowe

Kiedy nadchodzą letnie upały trzeba podumać o jakiś zajęciach, które mogą nam umilić wyjazd w góry

praca w grupie
Źródło: flickr.com
Jeżeli wybieramy się w góry w lipcu, to pewne jest to, że naszym głównym założeniem będzie trekking. Jednakże czasami warto poszukać w sieci innych atrakcji, które umilą nasz Pobyt.

Gdzie pozyskać patent sternika motorowodnego?

spodenki
Autor: Jan Bommes
Źródło: http://www.flickr.com
Ażeby móc zgodnie z naszym prawem prowadzić jacht motorowodny, należy posiadać stosowny patent. Dowód taki otrzymuje się po przejściu stosownego szkolenia oraz zdaniu egzaminu.

Sportowe aktywności dla całej rodziny – jak rozplanować wolny czas dla naszej rodziny?

jazda na rowerze
Źródło: pixabay.com
Wspólne spędzanie wolnego czasu to doskonały sposób na zbliżenie rodzinnych więzi i na przekazanie dzieciom reguł sportowego trybu życia. Dzięki temu pokażemy im, że komputer czy telewizor to nie jest najwłaściwsza forma rozrywki i że czas wolny można spędzać również na inne sposoby. Właśnie dlatego trzeba jak najczęściej planować wspólne przejażdżki rowerowe. Ale w jaki sposób to zrobić?

Jesteś rodzicem i kochasz góry? Nie rezygnuj z wyjazdów - zainwestuj w przydatny osprzęt

wspinaczka
Autor: Viaggio Routard
Źródło: http://www.flickr.com
Spędzenie czasu z przyjaciółmi na łonie przyrody jest niewątpliwie jednym z ciekawszych sposobów na pogodny koniec tygodnia. Coraz więcej osób zauważa w tym wiele korzyści i stara się każdy wolny czas poświęcać na piesze wyjazdy w góry. Nie sposób ukryć, że jest to wymagająca pasja, która umie wyjątkowo doświadczyć.

Lotnisko Wrocław - jak się tam udać i w pobliżu zaparkować?

zaparkowane auta
Autor: Nacho
Źródło: http://www.flickr.com
Wielu z nas, Wrocławian, nieraz w ciągu roku korzysta z podróży lotniczych. Udajemy się na urlop, w odwiedziny do znajomych, do szkoły. Za sprawą niedrogim firmom lotniczym jest to bardzo opłacalna i wygodna alternatywa wycieczki. Mimo, że przelot w obrębie Europy trwa wyłącznie kilka godzin, trzeba jeszcze do czasu wyprawy doliczyć transport na lotnisko - a z tym bywa różnie, bowiem zazwyczaj obszary te usytuowane są pod miastem. Wrocław całe szczęście, ma całkiem przyzwoity dojazd.

Najważniejsze informacje na temat turystyki w kajaku czyli jakie zalety ma ten przyjemny wodny sport.

kajak
Autor: David Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Jak tylko zaczyna się robić ciepło, na wielu rzekach i jeziorach zaczynają się pojawiać kajaki. Ten wspaniały sport cieszy się coraz większą popularnością, ludzie dostrzegają zalety spędzania swojego czasu właśnie w taki sposób, a plusów tych jest naprawdę dużo. Niektórym może się wydawać, że kajakarstwo to drogi sport, ale nie jest to prawdziwe. Owszem, jeśli ktoś by chciał zakupić cały sprzęt pływający, to parę tysięcy będzie na to potrzebowało, no i rzecz jasna miejsce żeby to wszystko trzymać.

Co sprawia, że Rzeszów jest miastem, które bezapelacyjnie warto zwiedzić?

konferencja
Autor: Tom Chapman
Źródło: http://www.flickr.com
Z każdej strony słychać głosy, że są miasta w naszym kraju, które każdy rodak po prostu musi zwiedzić chociaż raz w ciągu całego życia. W szerokiej palecie tych lokalizacji umieszczany jest rzecz jasna Wawel, z całym Krakowem i Kościołem Mariackim, warszawski Pałac Kultury i Nauki, dochodzi do tego Zakopane i górskie pejzaże tatrzańskie zachwycające swym pięknem. Ale jak to się dzieje, że miasta tak interesujące jak właśnie Rzeszów zostają w tych klasyfikacjach pominięte?

Obmyślasz wyjazd w góry albo odmienny odpoczynek? Zakup właściwy plecak, by porządnie się spakować

plecak
Źródło: pixabay.com
Turystyka raduje się w naszym kraju coraz większym zainteresowaniem. Polacy uwielbiają zwiedzać piękne miejsca w kraju i za granicą, jak również spędzać czas aktywnie. Należy wspomnieć, że do podobnej wyprawy człowiek musi się właściwie przyszykować. Konieczny okaże się duży plecak.

Buty zimowe i kurtki puchowe na zimne chwile

turyści w schronisku
Autor: Ian Gratton
Źródło: http://www.flickr.com
Nasza ojczyzna jest krajem niezwykle różnorodnym pod różnymi aspektami. Tyczy to nie jeno różnorodnej kultury, mającej swoje przejawy w lokalnych rozbieżnościach poszczególnych rejonów Polski, ale głównie w naturalnych właściwościach naszych rejonów.

Dla hobbystów wspinaczki górskiej bezsprzecznie kluczowy jest dobry sprzęt

sklep górski
Autor: Viaggio Routard
Źródło: http://www.flickr.com
Chodzenie po górzystych szlakach jest pasją wielu ludzi. Szczególnie latem można napotkać wiele turystów, jacy przemierzają górzyste pasma i z entuzjazmem zmierzają na wierchy. Nie trudno jednakże jest odróżnić prawdziwego entuzjastę od wakacyjnego łazika. W tej sytuacji odpowiedni sprzęt jest najważniejszy dla miłośnika. Wiadomo, że sport ten bywa ryzykowny zwłaszcza w wysokich masywach.