User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Transport turystyczny

Stany Zjednoczone - miejsce które z całą pewnością warto poznać

image - wakacje
Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
Coraz krótsze dni, liście spadające z drzew, niskie temperatury, deszczowa aura. Innymi słowy, jesień w całej swej okazałości.


Natura daje nam w kość i niejednokrotnie „obdarowuje” przygnębieniem.

Wycieczka do Egiptu – co dobrze jest zobaczyć oraz o czym obecnie wskazane jest zdecydowanie pamiętać

światła led do samochodu
... żeby mieć pewność, że powróci się zadowolonym?


Egipt to piękny kraj, jaki ma ogromne znaczenie dla naszej kultury. Czemu? To właśnie starożytnemu Egiptowi zawdzięczamy dużo osiągnięć kultury, chociażby pismo obrazkowe, czyli hieroglify, piramidy, jakie do dziś oglądają turyści z całego świata i dużo innych.

Luksus to podstawa - sprawdź te miejsca

mieszkania - budynek
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas podróży istotne jest to, w jakim miejscu się nocuje. W Polsce istnieje duża gama odmiennych standardów hotelowych – każdy znajdzie coś dla siebie. Naczelnym aspektem przy decyzji są rzecz jasna koszty. Jeżeli masz mały budżet do wydania na noclegi, możesz postawić na tani hostel.

Urlop? Zakopane!

Tatry
Autor: hosiawak
Źródło: www.flickr.com
Właściwie można przytoczyć jedną miejscówkę, która jest centrum polskich gór. Piszemy oczywiście o Zakopanem, uroczym miasteczku u podnóża strzelistych Tatr. jeżeli chodzi o atrakcje, Zakopane ma w ofercie szeroką gamę przynęt dla turystów.

Lecz depresję na Kanarach!

Kiedy zbliża się ciemna zima, wiele osób zapada na zimową depresję. Mniejsza ilość przyjmowanych promieni światła jest czynnikiem sprawczym tego, że równowaga hormonalna zaczyna szwankować. A jak udowodnili naukowcy już duże lat temu, hormony mają znaczny wpływ na nastrój człowieka. Skandynawowie nierzadko zapadają na depresję.

Gdzie nocować w górach?

Autor: mblomqvist
Przyszedł kres wakacji. Trzeba niemniej oddalić się raz na jakiś czas z codziennego kieratu na kilka dni. Nieważne, w której stronie kraju żyjesz - góry są najlepsze do wycieczek w każdym czasie. Na co musisz patrzeć uważnie, kiedy zdecydujesz się już na takie rozwiązanie i niezbędne staną się przyzwoite noclegi w górach?

Dobry hotel?. Sprawdź nasze podpowiedzi

apartamenty na wynajem
Autor: Jennie
Źródło: http://www.flickr.com
Wiele jeździsz po naszym kraju? Bez wątpienia chcesz mieć więcej danych na temat dostępnych hoteli. Istnieje sporo rodzajów hoteli – wybór jest ogromny, a wszystko zależy od zasobności twojego portfela.

Masz zamiar niedrogo i wygodnie podróżować – wybierz samolot!

samolot
Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Kiedy już podejmiemy decyzję o wakacyjnym wyjeździe, wtedy stajemy przed dylematem, jaki środek transportu wybrać. Bywają ludzie, którzy nie myślą nawet o innej formie niż dojazd autem.Chcą być niezależni, mieć,opcję zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają chęć i tego typu podobne aspekty.

W jaki sposób zaplanować perfekcyjny urlop dla całej rodziny? Gdzie wybrać się na urlop z całą rodziną?

nad morzem w Tunezji
Autor: Citizen59
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy bez wątpienia wie o tym, iż zorganizowanie rodzinnego urlopu nie jest prostą rzeczą. Rodzice muszą pomyśleć nie tylko o własnych preferencjach, ale również potrzebach swoich dzieci. Mnóstwo ludzi w ogóle rezygnuje rodzinnych wyjazdów głównie z powodu problemów organizacyjnych, które możemy spotkać na swojej drodze. Nie jest to jednak dobry pomysł, gdyż wspólne wakacje mogą stanowić niezapomniane przeżycie dla każdego z członków rodziny.

Wakacje w Zakopanem, czyli jak znaleźć najlepsze miejsce na nocleg

Tatry
Autor: Edgars En.
Źródło: http://www.flickr.com
Góry to często wybierany przez rodziny kierunek na urlop. Przepiękne krajobrazy, czyste powietrze i sposobność zdobywania coraz wyższych szczytów to tylko niektóre zalety, które wiążą się z odpoczynkiem w Tatrach lub Bieszczadach.