Tag: firmę

firmę

Na czym polega networking i dlaczego jest tak niezbędny dla każdej z firm? Co warto o nim wiedzieć?

Jak rozwijamy swoją firmę, musimy przede wszystkim pamiętać o dziedzinach, które mogą przynieść nam sukces. Jedną z takich najważniejszych, acz nie do końca poznanych dziedzin wiedzy jest networking.


Czym właściwie jest? To przede wszystkim poszukiwanie ludzi oraz utrzymywanie z nimi dobrych relacji, najbardziej z przedsiębiorcami albo z ludźmi z podobnej branży.

Read more

Gra na giełdzie – już dzisiaj i Ty przetestuj własne możliwości!

Wyszukujesz pomysłu na ulokowanie własnych oszczędności, bądź wyszukujesz sposobów na szybki profit? Musisz natomiast wiedzieć, iż nie zawsze uda Ci się zarobić pieniądze. Inwestycja ta może okazać się nieudana, jeśli własnego wyboru nie przemyślisz , a także nie rozpatrzysz firm, w które pragniesz inwestować swój budżet. Z całą pewnością gra na giełdzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które uwielbiają ryzyko oraz adrenalinę.

Read more

Co trzeba zrobić, żeby to US wypełnił zamiast Ciebie Twoją deklarację?

Dowolna pełnoletnia osoba ma obowiązek corocznego rozliczania się z Urzędem Skarbowym. Jednak to nie powinien być jakiś wyjątkowo przykry obowiązek. Wręcz przeciwnie - nawet wcale nie musimy tego robić - jeżeli tylko napiszemy specjalistyczne pismo informujące Urząd Skarbowy, że to jego członkowie personelu powinni wypełnić nasze zeznanie PIT-37 (lub PIT-36 jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą).

Read more