Tag: lot

lot

Bukareszt – stolica Rumunii doskonałym miejscem na krótkie wypady, przekonaj się sam, że dobrze tutaj przyjechać

Podróże to pasja, która bez wątpienia wciąga. W końcu o wiele lepiej jest odwiedzić następne kraje, kosztować nowe potrawy, podziwiać fantastyczne zabytki i poznawać ludzi, z jakimi nie mielibyśmy szansy się spotkać chodząc z domu do pracy i pracy do domu, niż bezustannie przesiadywać w swoich 4 ścianach, choćby bardzo ładnych.

Read more

Tanie loty polecane przez wyjeżdżających w szczególności

Tanie loty nie od teraz cieszą się niemałym zainteresowaniem na rynku. Warto zwrócić uwagę na to, które związane są z tym możliwości. Do pełnej dyspozycji klientów jest spora gama destynacji do wyboru, więc warto stale sprawdzać teraźniejsze oferty. Nieograniczony wybór wśród niesamowicie interesujących ofert zachęca coraz większą liczbę osób do postawienia na spontaniczną wycieczkę. Wyjazdy w 2014 roku będą wyjątkowo różnorodne, dlatego nie warto zwlekać i wybrać coś dla siebie już dzisiaj.

Read more

Odwołali twój lot? Warto jest starać się o odszkodowanie

Od dawna wyczekiwane wczasy może popsuć odwołany lot. Odszkodowanie to jedyne, co w takim przypadku może wynagrodzić zepsute plany na wakacje. Urlop to bowiem okres, na który czekamy przeważnie cały rok, ponieważ mało kto może sobie pozwolić na wypady zimą lub wiosną. Większość z nas czeka na lato, szczególnie, że dzieciaki też mają wtedy wakacje, dlatego całą rodziną można sobie pozwolić na długi odpoczynek. Jak zatem musisz się ubiegać o pieniądze, jakie wedle prawa ci się należą z racji odwołanego lotu?

Read more