Tag: moc

moc

Darowizna wozu

Darowizna pojazdu jest to przeniesienie własności czterokołowca – pociąga to za sobą określone obowiązki podatkowe.


W stosunkach rodzinnych przeniesienie własności stanowi najbardziej popularną formę darowizny ze względu na następstwa podatkowe.

Read more

Obieg faktur w firmie – a więc, kto albo jaka rzecz ma możliwość nam w tej rzeczy dopomóc

Dlaczego sprawne zarządzanie systemem obiegu faktur jest wewnątrz firmie - obojętnie jakiego typu - takie ważne? Kto lub też "co" może nam dopomóc wewnątrz tego dokładnym zadaniu? Jakiego typu korzyści przychodzą razem z wdrożeniem którejkolwiek spośród sposobów, które omówimy za chwilkę wewnątrz temacie? To wszyściutko i jeszcze bardziej dużo dowiesz się z naszego nowego felietoniku!

Read more

Podczas rozliczeń podatkowych dobrze jest zainteresować się akcją 1% dla Organizacji Pożytku Publicznego

Wraz z nastaniem kolejnego roku kalendarzowego bardzo skupiamy się na rozliczeniach pit. Jest to kluczowy proces, na jaki powinno się zwrócić istotną uwagę, żeby odpowiednio uzupełnić formularze. Obecnie jest to znacząco uproszczone, albowiem dostępne w internecie programy do rozliczania zapewniają nie wyłącznie sprawne wyliczenie wszystkich kwot i sporządzenie odpowiedniego formularza, ale także przesłanie go do właściwego urzędu naturalnie drogą internetową.

Read more

Myślisz już teraz, jak w następnym roku szybko i bezproblemowo wypełnić zeznanie podatkowe?

Nie ma się co zastanawiać, bo prawdziwie prosta i bezproblemowa metoda na rozliczenie z Urzędem Skarbowym własnych przychodów jest tylko jedna, a rozliczenie pit 2017 najlepiej sporządzić drogą online.


Sprawdzona i z powodzeniem wybierana przez bardzo dużą masę osób fizycznych aplikacja niewątpliwie i Tobie spodoba się.

Read more

Czy film promocyjny Poznań dla nas robi?

Nim przejdziemy do robienia filmu na temat własnej firmy, musimy się uważnie namyślić, komu powinniśmy przekazać to zadanie. Tylko wtedy będziemy posiadali świadomość, że odnajdziemy coś właściwego dla siebie, co wypełni wszelkie nasze wymagania.


W jaki sposób film promocyjny Poznań może dla nas przygotować?


Powinniśmy wydawać sobie sprawę z tego, że właściwa promocja naszych przedmiotów, będzie tu niezwykle istotna.

Read more