Tag: morze

morze

Jaki nocleg wybierają przedsiębiorcy, gdy wyjeżdżają nad nasze rodzime morze czy to w celach zawodowych, czy tych prywatnych

Zagrożenie terroryzmem wzrasta i nie każdy urlopowicz chce ryzykować i wybierać się np. do Maroka. Niektórzy faceci, a szczególnie głowy rodzin, nie mają również ochoty wyjeżdżać na urlop do Grecji, ze względu na problemy finansowe tego kraju. Kiedy politycy czy ministrowie obserwują, co dzieje się nad Morzem Śródziemnym, to radzą obywatelom zmienić kierunek wycieczek. Równocześnie przekonują, że Morze Bałtyckie może być tak samo atrakcyjne, jak egipskie plaże.

Read more

Pensjonaty w niedużej, morskiej lokalizacji – w Grzybowie

Grzybowo to tajemnicza, ładna miejscowość położna nad morzem, jaka każdego roku (szczególnie w okresie letnim) przyciąga naprawdę masę turystów. Jeśli poszukujemy doskonałego miejsca na spędzenie wakacji bądź urlopu, uwielbiamy polskie morze i pragnęlibyśmy wypocząć na piaszczystych plażach, to naturalnie powinno się odwiedzić naturalnie Grzybowo. Grzybowskie plaże są faktycznie niezwykłe, wolno na nich odnaleźć muszle, wspaniałe bursztyny, i nawet inkluzje, inaczej zatopione w masie żywicznej owady bądź fragmenty roślin bądź nasion.

Read more

Istnieją osoby, które mają oryginalny pomysł na życie. Co to znaczy? Jak zachowują się takie osoby?

Dla wielu ludzi zwyczajne rzeczy nie są wystarczające. Co możemy przez to rozumieć? Bardzo dużo spraw, począwszy od hobby do celebracji różnorodnych wydarzeń. Są więc osoby, jakie mają bardzo niepopularne hobby, takie rzadko spotykane, o jakich możemy powiedzieć, że są oryginalne. Podobnie prezentuje się sytuacja, jak pomyślimy o większych, bardziej znacznych wydarzeniach, tj. na przykładowo ślub.

Read more

Jastarnia – super pomysł na wypoczynek 2014

Jastarnia to słynne kąpielisko, kurort nadmorski i port morski umiejscowiony w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Głównymi atutami Juraty są piękne i piaszczyste plaże, zdrowe, przesycone jodem powietrze i korzystne warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu. Czaru tej miejscowości dodają cudowne uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz nieziemska kompozycja błękitnego morza Bałtyckiego, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.

Read more

Piękny weekend na plaży

Jeśli gra toczy się o obozowanie na plaży jedne z pierwszych skojarzeń, które ktoś może posiadać naprowadza na myśl mocny wiatr, mnóstwo komarów, niedźwiedzi oraz inne wątpliwe przyjemności. Chociaż co poniektóre z tych wad mogą być prawdą dla większości scenariuszy leżakowania na plaży, nadal całościowo jest to doświadczenie niezmiernie przyjemne.

Read more

Czy dalej warto jechać nad Bałtyk

Władysławowo - plaża
Autor: By dijey bobo
Źródło: http://www.flickr.com
Jest co raz pogodniej. Sezon letni za pasem. A my gnijemy w pracy i fantazjujemy o słodkim próżniactwie. Ale dokąd wyjechać w tym roku? Malownicza Grecja już zwiedzona, tropikalne wysepki również się nam znudziły- może teraz czas na nasz kraj? Ale gdzie? W Tatrach, czy nad morzem?

Read more

Jak prawidłowo przygotować nasz wakacyjny wyjazd?

Nie da się ukryć faktu, że znaczna część naszego społeczeństwa w okresie wakacyjnym decyduje się na wyjazd. W tych miesiącach niejednokrotnie nie pamiętamy o całym otaczającym nas świecie, oddając się zresztą naszym zabawom. Jest to czas, który zwykle chcemy wykorzystać do granic możliwości, by posiadać z niego piękne wspomnienia. W tym miejscu jednakże powinno się jasno zaznaczyć, że kluczem do dobrego wyjazdu jest odnalezienie korzystnego miejsca na nasz relaks.

Read more

Wczasy połączone z podreperowaniem zdrowia?

Coraz chętniej myślą o wypoczynku, myślimy nad wybraniem rozwiązania, które pozwoli nam nie jedynie odpocząć oraz zmienić środowisko, ale także pozbyć się szeregu dolegliwości. Przede wszystkim z tego powodu sporą popularnością cieszą się nadmorskie miejscowości, gdzie wiele osób poszukuje zdrowego powietrza, jak również kurorty uzdrowiskowe. Czy wczasy w uzdrowisku mogą być właściwym rozwiązaniem?

Read more

Na wakacje tylko samolotem

Na urlop najlepiej wybrać się samolotem. Jest to absolutnie najszybszy, najwygodniejszy, najbezpieczniejszy i najtańszy sposób transportu. Oczywiście, są ludzie nie znoszący latania, tacy których nigdy nie da się przekonać żadnym sposobem do podróżowania w powietrzu.

Read more

Jak wygląda baza hotelami w Kołobrzegu? Jakie miejsca mamy do wyboru?

Wycieczka nad morze to dla niektórych jakby coroczny rytuał. Są tacy, co jadą tam w czasie wakacji w lipcu bądź sierpniu kiedy dzieci mają przerwę w szkole. Są też tacy, co wolą pojechać tam poza sezonem jak ludzi jest zdecydowanie mniej. Można wtedy godzinami spacerować po niemal pustej plaży. Do rangi niesamowicie popularnego kurortu urósł Kołobrzeg, gdzie każdego roku zjeżdża się mnóstwo turystów często bez względu na to jaka jest pogoda.

Read more

Jeśli jedziemy nad Bałtyk, zwróćmy własną uwagę na spanie!

Wypoczynek nad Morzem Bałtyckim, na przykład w Kołobrzegu czy Władysławowie zapewne dla bardzo wielu Polaków kojarzy się z magicznym smakiem dzieciństwa. Jednakowoż oczywiście choć w zasadzie bardzo lubimy polskie morze, chociażby ze względu na jego jakże burzliwą historię, to jednakże nigdy nie możemy nie zauważać, że jakby nie patrzeć Bałtyk ma nieco minusów. No cóż, prawda jest taka, iż Morze Bałtyckie jest w ostatnim czasie trochę mniej fajne, niż wcześniej, ale na szczęście w dalszym ciągu możemy być wielce dumni z naszego morza.

Read more