Tag: pieniądz

pieniądz

Kto nam dopomoże ulokować nasze pieniądze?

Mass media donoszą, iż w ostatnim czasie nasze dochody ulegają wzrostowi. Jeżeli nie posiadamy dzieci albo w zamyśle ich wychowywania na wyższym szczeblu wyemigrowaliśmy na zarobek, do któregoś państwa za naszą zachodnią granicą, jest bardzo potencjalne, że zebraliśmy jakąś sumę, jaką teraz chcielibyśmy gdzieś ulokować.


Bardzo wielokrotnie jest tak, że nie wyznajemy się na mechanizmach rządzących światem znaczniejszych finansów.

Read more

Języków obcych uczymy się coraz chętniej

Dawno już bowiem zauważyliśmy, jak niesłychanie bywa przydatna także i tutaj na miejscu ich znajomość, a nie tylko wówczas, kiedy mamy w planach wyjazd za granicę do pracy, lub też by tam zamieszkać.


Wielu z nas umie prowadzić prostą konwersację w języku angielskim czy w jakimś innym, dzięki czemu świetnie radzimy sobie również z tłumaczeniem takich prostych, podstawowych testów.

Read more

Pożyczanie w zastaw – poznaj wiadomości

Czasami w naszym życiu pojawiają się sprawy, które wymagają nadprogramowych nakładów finansowych. Bywa to nagły wydatek lub po prostu większa inwestycja, którą trudno byłoby sfinansować z własnych pieniędzy, jakie posiadamy akurat na koncie. Jeśli trafia się nam taki przypadek, zazwyczaj jedynym rozwiązaniem jest pożyczenie środków. Gdy można tej kwestii unikać, wszystko jest o wiele prostsze, ale czasem pieniądze potrzebne są nam od zaraz.

Read more