User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Druk

Każdy bizmesman musi troszczyć się o marketing i pozytywną opinię - wszyscy zadajemy sobie przecież sprawę, że promocja jest nośnikiem handu

urzędnik
Autor: Abdulla Al Muhairi
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że jak Was widzą tak Was piszą. I nie chodzi tylko o prezencję jakiejś osoby. Jeśli jesteś prezesem restauracji lub cukierni, wiesz, że dotyczy to całości Twoich dań i deserów.

W jaki sposób można by uniknąć ewentualnej żenującej sytuacji podczas wymieniania się wizytówkami?

pieniądze
Autor: nikcname
Źródło: http://www.flickr.com
To raczej oczywiste, że jedną z najpopularniejszych form promocji są wizytówki. Niełatwo sobie wyobrazić sytuację, kiedy ktoś prosi nas o dane teleadresowe naszej spółki i w odpowiedzi sięgamy po kartkę z zeszytu, na której zapisujemy potrzebne dane.


Byłaby to znaczna strata wizerunkowa.

Wizytówka - bezsprzecznie jedno z podstawowych „instrumentów” promocji usług na współczesnym rynku

zarobki
Autor: NCDOTcommunications
Źródło: http://www.flickr.com
„Narodziła się” w Azji, następnie „przywędrowała” na „stary” kontynent. Początkowo stanowiła atrybut dygnitarzy, teraz spełnia jednak całkiem inne zadanie.

Porządny program do wypełniania pitów pomoże nam uniknąć mnóstwa pomyłek

podatki
Źródło: pixabay.com
Wiele osób wciąż ma kłopoty z poprawnym uzupełnianiem zeznań podatkowych. Można to zrozumieć, gdyż prawo podatkowe jest bardzo zagmatwane i nieustannie się zmienia, więc trudno czasem się połapać. Niestety każdy podatnik sam odpowiada za własne pomyłki.

Jak złożyć PIT? Który nas dotyczy? Czy powinniśmy składać PIT 36 czy może 37? Od czego jest to zależne?

Sprzątanie pomieszczeń
Autor: Sean Mulgrew
Źródło: http://www.flickr.com
Już powoli należy przygotowywać się rozliczenia deklaracji podatkowej. Jak każdego roku będziemy myśleć, jak to wykonać i jaki Druk dopasować. Bardzo często jednakże wybieramy PIT 36 albo PIT 37.

PIT 28 zaprojektowany dla podatników prowadzących indywidualną, pozarolniczą działalność gospodarczą

opcja
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Podatnicy rozliczający się z Urzędem Skarbowym mają do dyspozycji dużo rodzajów Druków.


PIT 28 zaprojektowany jest dla podatników którzy prowadzą indywidualną, pozarolniczą aktywność gospodarczą, wyliczaną w formie ryczałtu, w postaci spółki cywilnej, lub spółki jawnej.