User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Druk

Każdy bizmesman musi troszczyć się o marketing i pozytywną opinię - wszyscy zadajemy sobie przecież sprawę, że promocja jest nośnikiem handu

urzędnik
Autor: Abdulla Al Muhairi
Źródło: http://www.flickr.com
Mówi się, że jak Cię widzą tak Was piszą. I nie chodzi tylko o wygląd jakiejś osoby. Jeśli jesteś właścicielem restauracji albo cukierni, masz świadomość tego, że dotyczy to wszystkich Twoich potraw oraz deserów.

W jaki sposób można by uniknąć ewentualnej żenującej sytuacji podczas wymieniania się wizytówkami?

pieniądze
Autor: nikcname
Źródło: http://www.flickr.com
To raczej oczywiste, że jedną z najpopularniejszych form promocji są wizytówki. Niełatwo sobie wyobrazić sytuację, kiedy ktoś prosi nas o dane teleadresowe naszej spółki i w odpowiedzi sięgamy po kartkę z zeszytu, na której zapisujemy potrzebne dane.


Byłaby to znaczna strata wizerunkowa.

Wizytówka - bezsprzecznie jedno z podstawowych „instrumentów” promocji usług na współczesnym rynku

zarobki
Autor: NCDOTcommunications
Źródło: http://www.flickr.com
„Narodziła się” w Chinach, potem „przywędrowała” do Europy. Początkowo służyła jako atrybut dostojników, teraz spełnia jednak całkiem inne zadanie.

Porządny program do wypełniania pitów pomoże nam uniknąć mnóstwa pomyłek

podatki
Źródło: pixabay.com
Bardzo dużo osób wciąż ma kłopoty z poprawnym uzupełnianiem druków podatkowych. Można to zrozumieć, ponieważ prawo podatkowe jest niesłychanie zagmatwane i wciąż się zmienia, więc niełatwo za nim nadążyć. Niestety każdy podatnik sam odpowiada za własne błędy.

Jak złożyć PIT? Który nas dotyczy? Czy powinniśmy składać PIT 36 czy może 37? Od czego jest to zależne?

Sprzątanie pomieszczeń
Autor: Sean Mulgrew
Źródło: http://www.flickr.com
Już powoli należy przygotowywać się rozliczenia deklaracji podatkowej. Jak każdego roku będziemy myśleć, jak to wykonać i jaki Druk dopasować. Bardzo często jednakże wybieramy PIT 36 albo PIT 37.

PIT 28 zaprojektowany dla podatników prowadzących indywidualną, pozarolniczą działalność gospodarczą

opcja
Autor: dhub limited
Źródło: http://www.flickr.com
Podatnicy rozliczający się z Urzędem Skarbowym mają do dyspozycji dużo rodzajów Druków.


PIT 28 zaprojektowany jest dla podatników którzy prowadzą indywidualną, pozarolniczą aktywność gospodarczą, wyliczaną w formie ryczałtu, w postaci spółki cywilnej, lub spółki jawnej.