User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Aplikacje

Co to jest social media i dlaczego korzystanie z takich usług może być niebezpieczne?

szkolenie
Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu
Jak nietrudno się zorientować, moda na serwisy społecznościowe trwa od kilkunastu lat i wygląda na to, że będzie ona trwała nadal. Co prawda korzystamy z jeszcze to bardziej nowoczesnych serwisów, lecz wszelakie posiadają jedną cechę.

Jeśli szukamy dobrego programu do wypełniania zeznań podatkowych, to warto zajrzeć do Internetu

Lokal
Autor: Corey Chambers
Źródło: http://www.flickr.com
Dobry program do rozliczania zeznań podatkowych na pewno ułatwi nam życie. Pozwoli on szybciej i sprawniej załatwić te niemiłe formalności. Uzupełniając pity na komputerze na pewno zrobimy mniejszą ilość błędów, a pliki przechowamy bezpieczne na dysku i nie będziemy się obawiać, że gdzieś się zagubią.


Jeśli pragniemy na przykład zdobyć program do rozliczania pit 2017, to doskonałym rozwiązaniem może być zajrzenie do sieci.

Pity za 2016 rok również można rozliczać w internecie, przekonaj się, jakie to łatwe i szybkie, a bez wątpienia zostaniesz przy tej metodzie

pity 2016 online
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu podatnicy mogą skorzystać z wygodnej możliwości, którą jest rozliczenie pit przez internet. Okazuje się to wyjątkowo komfortową funkcją, ponieważ dzięki temu można znacząco zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy.