User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Aplikacje

Co to jest social media i dlaczego korzystanie z takich usług może być niebezpieczne?

szkolenie
Autor: brzeszczot
Źródło: www.sxc.hu
Jak nietrudno się zorientować, moda na serwisy społecznościowe trwa od kilkunastu lat i wygląda na to, że będzie ona trwała nadal. Co prawda korzystamy z jeszcze to bardziej nowoczesnych serwisów, lecz wszelakie posiadają jedną cechę.

Jeśli szukamy dobrego programu do wypełniania zeznań podatkowych, to warto zajrzeć do Internetu

Lokal
Autor: Corey Chambers
Źródło: http://www.flickr.com
Porządny program do rozliczania zeznań podatkowych z pewnością ułatwi nam życie. Pozwoli on szybciej i sprawniej załatwić te niemiłe formalności. Wypełniając formularze na komputerze na pewno popełnimy mniejszą ilość błędów, a pliki będą bezpieczne na twardym dysku i nie będziemy się martwić, że gdzieś się zapodzieją.


Jeśli chcemy np. zdobyć program do rozliczania pit 2017, to świetnym rozwiązaniem będzie zajrzenie do sieci.

Pity za 2016 rok również można rozliczać w internecie, przekonaj się, jakie to łatwe i szybkie, a bez wątpienia zostaniesz przy tej metodzie

pity 2016 online
Autor: Daniel X. O'Neil
Źródło: http://www.flickr.com
Od pewnego czasu podatnicy mogą korzystać z dogodnej możliwości, jaką okazuje się rozliczanie podatków online. Okazuje się to wyjątkowo komfortową funkcją, bo dzięki temu można znacząco zaoszczędzić czas, pieniądze i nerwy.