User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pracy

Długi nie należą do rzeczy przyjemnych, ale czasami zdarzają się momenty, kiedy trzeba je odzyskiwać i tym akurat para się firma windykacyjna

korporacje
Autor: Medisave UK
Źródło: http://www.flickr.com
Żaden człowiek nie lubi mieć długów. Większość ludzi uiszcza swoje zadłużenia w miarę cyklicznie. Jednakże jest taki odsetek ludzi, którzy nie potrafią sobie dać rady z problemami finansowymi i wtedy zaczynają się kłopoty.

Przepisy powiązane z zapewnieniem stosownych warunków pracy

firma
Autor: HazteOir.org
Źródło: http://www.flickr.com
Przepisy połączone z zapewnieniem stosownych warunków pracy, także spełnieniem całościowych praw BHP obowiązują każdego przedsiębiorcę zatrudniającego pracowników.

Na czym oparty jest coaching i szkolenia sprzedażowe i do czego służą w świecie biznesu?

coaching
Autor: www.istockphoto.com
Źródło: www.istockphoto.com
Szukasz szkoleń indywidualnych? Prowadzisz projekt i nie wiesz jak wykorzystać swój potencjał, a może jesteś menagerem i zarządzasz grupą ludzi? Jeśli tak to zobacz czym jest coaching!

Coaching prowadzony jest z powodzeniem w wielu miastach Polski.

Opieka nad osobami starszymi - interesująca możliwość pracy za granicą

opieka seniora niemcy
Autor: Ctd 2005
Dla większości ludzi familia jest największą wartością i troszczenie się o bliskich jest więc naturalne i następuje z naszego serca. Niestety czasami dzieją się sytuacje, w jakich stała troska nie jest dopuszczalna, bo osoba która jej potrzebuje kosztuje mnóstwo czasu, a my nie mamy możliwości, aby go z nią spędzać. Najbardziej tyczy się to osób starszych, które potrzebują danej pomocy ze względu na swój stan sprawności, który z upływem lat jest coraz gorszy. Zatrudnianie opiekuna jest niezwykle znane w państwach zachodnich, które oferują pracę Polakom. Taka alternatywa zarobku jest niezaprzeczalnie nadzwyczaj zasadna i zwykle decydują się na nie młode kobiety, które w jakimś stopniu wiążą własną przyszłość z fachem opiekunki czy też pielęgniarki.

Co daje pozycjonowanie firmy w sieci? Jak działa system AdWords? Czy samemu można zrobić tego typu kampanię?

statistics, charts
Autor: Gwydion M. Williams
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach, kiedy tak wiele osób korzysta standardowo z internetu, bardzo ważne dla wszystkich właścicieli firm jest, aby firma była w sieci dostrzegalna. Jak to zrobić i czy opłaca się w tym celu skorzystać z usług profesjonalistów?


Dziś w internecie poszukujemy niemal każdej informacji.

Projektowanie przemysłowe daje pewny wzór

inwestor
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Dział it używany będzie w różnych zakresach oraz na przeróżnych momentach produkcji, z tego powodu właśnie potrzeba się dowiedzieć, jak wiele może nam on tu zaoferować.

Zobowiązania chlebodawcy w stosunku do pracownika

długi
Autor: Bryant Surety Bonds
Źródło: http://www.flickr.com
Zobowiązania chlebodawcy względem pracobiorcy możemy w zasadzie podzielić na szczegółowe a także ogólne. Wszystkie wypływają z regulacji prawa pracy kodeksu pracy czy przepisów szczegółowych.

Szkolenia bhp online możemy przeprowadzić

inwestycja
Źródło: architekturawnetrz.pinger.pl
Czasem jest tak, że chętnie zapisalibyśmy się na jakieś kursy, lecz będą one prowadzone w takim miejscu, że posiadalibyśmy problem z dojazdem. Innym razem mogą nam nie dopasować godziny.

Wzornictwo typu przemysłowego - posiadasz wyobraźnię? Poszukujesz pracy? Jeżeli tak, to idealne zajęcie przeznaczone dla Ciebie!

projektant wzornictwa przemysłowego
Autor: mosaic36
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadasz dużą wyobraźnię? We własnej głowie, gdy na coś patrzysz, rozmyślasz sobie - "zaprojektowałbym to o wiele lepiej" lub najzwyczajniej działasz, próbując coś stworzyć na całkowicie własną rękę, chociażby rysując, nie mówiąc już o tym, iż próbujesz swoich sił w tworzeniu swojego projektu od podstaw? Jeżeli tak, no to powinieneś zostać projektantem przedmiotów przemysłowych.

W jaki sposób można by bardzo szybko znaleźć intratną pracę w jakimkolwiek zawodzie?

praca elektryk
Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
Teraz w naszym państwie odnotowujemy niezwykle niskie bezrobocie. Nie oznacza to jednak, że w różnych gazetach z ogłoszeniami nie można znaleźć jakichkolwiek propozycji dla następnych osób.