User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pracy

Długi nie należą do rzeczy przyjemnych, ale czasami zdarzają się momenty, kiedy trzeba je odzyskiwać i tym akurat para się firma windykacyjna

korporacje
Autor: Medisave UK
Źródło: http://www.flickr.com
Żaden człowiek nie lubi mieć długów. Większość ludzi uiszcza swoje zadłużenia w miarę cyklicznie. Jednakże jest taki odsetek ludzi, którzy nie potrafią sobie dać rady z problemami finansowymi i wtedy zaczynają się kłopoty.

Przepisy powiązane z zapewnieniem stosownych warunków pracy

firma
Autor: HazteOir.org
Źródło: http://www.flickr.com
Przepisy powiązane z zapewnieniem właściwych warunków pracy, także spełnieniem całościowych reguł BHP obowiązują każdego przedsiębiorcę angażującego pracowników.

Na czym oparty jest coaching i szkolenia sprzedażowe i do czego służą w świecie biznesu?

coaching
Autor: www.istockphoto.com
Źródło: www.istockphoto.com
Szukasz szkoleń indywidualnych? Prowadzisz projekt i nie wiesz jak zastosować swój potencjał, a może jesteś menagerem i kierujesz grupą ludzi? Jeśli tak to zobacz czym jest coaching!

Coaching przeprowadzany jest z powodzeniem w wielu miastach Polski.

Opieka nad osobami starszymi - interesująca możliwość pracy za granicą

opieka seniora niemcy
Autor: Ctd 2005
Dla znacznej części ludzi familia jest największą wartością i troszczenie się o bliskich jest w związku z tym naturalne i wynika z naszego serca. Na nieszczęście czasami przydarzają się sytuacje, w jakich stała kontrola nie jest dopuszczalna, bowiem osoba która jej chce kosztuje gro czasu, a my nie mamy możliwości, by go z nią spędzać. W największym stopniu dotyczy to osób starszych, jakie wymagają danej pomocy przez wzgląd na swój stan zdrowia, jaki z biegiem lat jest coraz gorszy. Zatrudnianie opiekuna jest niezmiernie słynne w państwach zachodnich, które proponują pracę Polakom. Taka opcja zarobku jest niezaprzeczalnie bardzo zasadna i przeważnie stawiają na nie młode dziewczyny, jakie w jakimś stopniu wiążą własną przyszłość z zawodem opiekunki czy pielęgniarki.

Co daje pozycjonowanie firmy w sieci? Jak działa system AdWords? Czy samemu można zrobić tego typu kampanię?

statistics, charts
Autor: Gwydion M. Williams
Źródło: http://www.flickr.com
W obecnych czasach, kiedy tak wiele osób korzysta standardowo z internetu, bardzo ważne dla wszystkich właścicieli firm jest, aby firma była w sieci dostrzegalna. Jak to zrobić i czy opłaca się w tym celu skorzystać z usług profesjonalistów?


Dziś w internecie poszukujemy niemal każdej informacji.

Projektowanie przemysłowe daje pewny wzór

inwestor
Autor: MBWA PR
Źródło: http://www.flickr.com
Dział it wykorzystywany jest w przeróżnych zakresach oraz na przeróżnych momentach produkcji, przez to właśnie warto się dowiadywać, jak dużo może nam on tu zaoferować.

Zobowiązania chlebodawcy w stosunku do pracownika

długi
Autor: Bryant Surety Bonds
Źródło: http://www.flickr.com
Zobowiązania pracodawcy w stosunku do pracobiorcy można w zasadzie podzielić na szczegółowe oraz ogólne. Wszystkie wypływają z regulacji prawa pracy kodeksu pracy albo przepisów szczegółowych.

Szkolenia bhp online możemy przeprowadzić

inwestycja
Źródło: architekturawnetrz.pinger.pl
Nieraz jest tak, że chętnie zapisalibyśmy się na jakieś szkolenia, lecz okazują się być one proponowane w takim miejscu, że mielibyśmy problem z dojazdem. Kolejnym razem mogą nam nie dopasować godziny.

Wzornictwo typu przemysłowego - posiadasz wyobraźnię? Poszukujesz pracy? Jeżeli tak, to idealne zajęcie przeznaczone dla Ciebie!

projektant wzornictwa przemysłowego
Autor: mosaic36
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadasz dużą wyobraźnię? We własnej głowie, kiedy na jakąś rzecz spoglądasz, myślisz sobie - "zrobiłbym to lepiej" lub po prostu działasz, próbując jakąś rzecz stworzyć na własną rękę, chociażby rysując, nie mówiąc już o tym, iż próbujesz swoich sił w stworzeniu własnego projektu od samych podstaw? Jeśli tak, no to powinieneś stać się projektantem przedmiotów przemysłowych.

W jaki sposób można by bardzo szybko znaleźć intratną pracę w jakimkolwiek zawodzie?

praca elektryk
Autor: Efematic
Źródło: http://efematic.pl/
Obecnie w naszym państwie notujemy wyjątkowo niskie bezrobocie. Nie oznacza to jednak, że w różnorodnych gazetach z anonsami nie można znaleźć żadnych propozycji dla kolejnych potencjalnych PRacowników.