User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

papier

Czym jest Energa, gdzie można kupić akcje takiej spółki akcyjnej i w jakim miejscu w stolicy są one notowane?

popularność
Autor: Matt Buck
Źródło: http://www.flickr.com
Powszechnie wiadomo, że krajowa Giełda papierów Wartościowych działa na rynku od ponad ćwierć w.. Od tego czasu każdy mógłby próbować swych sił jako przedsiębiorca giełdowy.

PIT 38 do udowodnienia dochodów, lub strat z gry na giełdzie

Warto mieć ubezpieczenie
Dzięki oprogramowaniom krok po kroku obywatel poprawnie wypełni deklarację, a następnie od razu prześle go i odbierze potwierdzenie. Oprogramowania są tak skonstruowane, że same obliczają podatek należny, kwotę do zwrotu, lub kwotę do uiszczenia.

Podliczenie PIT 2016 / dwa tysiące siedemnaście - a więc, Ministerstwo Finansów może postawić na rozliczenie deklaracji PIT przez internet

Firma spedycyjna, która dba o środowisko
Autor: iStock
Źródło: iStock
Już od pewnego okresy można usłyszeć o nowiutkim portalu podatnika, który utworzyło Ministerstwo Finansów. Nasze osoby jednak dzisiaj nie interesuje samiutki portal, lecz sam fakt zachęcania przez owe ministerstwo person do wypełniania deklaracji PIT przez sieć internetową!


Wewnątrz sieci internetowej w czasie szukania ważnych danych o pit online, łatwo trafimy na określenie: Ministerstwo Finansów, które to stworzyło projekt, nazywany e-Deklaracje.

Szybko nadejdzie nie bardzo lubiany przez Polaków moment - będziemy zobligowani wypisać formularz PIT dla Skarbówki

rozlicz pit online
Autor: Shin'ichiro SUZUKI
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze jakiś czas temu moment wypełniania PIT-u kojarzył się rodakom z szalenie długimi ogonkami w urzędach i z poddenerwowaniem wszystkich oczekujących.

Dofinansowania unijne przeznaczone na inwestycje - a więc, gdzie szukać pomocy w ich uzyskaniu

mózg
Autor: _DJ_
Źródło: http://www.flickr.com
Od czasu gdy Polska jest częścią Unii Europejskiej, wiele słyszy się na temat unijnym dofinansowaniu przeznaczonym dla przedsiębiorstw, albo dla osób prywatnych, które to bardzo chcą stworzyć coś od "zera".