User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

gra

Okres rozliczeń fiskalnych - programy, dzięki którym nie jest on taki skomplikowany

firma - wizerunek
Autor: Gobierno de Chile
Źródło: http://www.flickr.com
Dla każdego początek roku kalendarzowego kojarzy się z rozliczeniem fiskalnym. Na szczęście dzisiaj coraz więcej kwestii da się z łatwością zorganizować za pośrednictwem sieci www.

Wypełnianie PIT-u nie zalicza się do spraw niezwykle miłych, jednakże nie jest to już tak straszne, jak bywało dawniej

rozliczanie pit online
Autor: Gobierno Aguascalientes
Źródło: http://www.flickr.com
Uzupełnienie sprawozdania podatkowego niejednemu z Polaków kojarzy się z niezbyt miłym popołudniem spędzonym z kalkulatorem i długopisem. Na szczęście te czasy konsekwentnie odchodzą już do przeszłości, ponieważ w ostatnich latach coraz popularniejsze są przeróżnego typu programy, które pomagają nam rozliczyć zeznanie online.


Jeżeli ten rok będzie dla nas pierwszym, gdy będziemy wypełniać zeznanie podatkowe i wydaje nam się, że to okropnie trudne, to nie popadajmy w paranoję.

Jak najlepiej i najszybciej wypełnić PIT? Jakiego typu są na to najlepsze sposoby? O czym pamiętać?

sprężarka
Autor: Laineema
Źródło: http://www.flickr.com
rozliczanie PIT-u to obowiązek, jaki odnosi się do większości z nas. Niby jest to łatwe, przynajmniej tak mówi wiele osób, a jednak stale nastręcza kłopotów.

Podczas rozliczeń podatkowych dobrze jest zainteresować się akcją 1% dla Organizacji Pożytku Publicznego

zbliżenie - firma
Autor: Ministerio Bienes Nacionales
Źródło: http://www.flickr.com
Wraz z nastaniem nowego roku kalendarzowego mocno skupiamy się na rozliczeniach pit. Jest to ważny proces, na który należy zwrócić sporą uwagę, aby prawidłowo uzupełnić formularze. Aktualnie jest to niesamowicie ułatwione, ponieważ dostępne w sieci programy do wyliczania zapewniają nie jedynie sprawne wyliczenie wszystkich kwot i sporządzenie odpowiedniego formularza, lecz dodatkowo wysłanie go do właściwego urzędu naturalnie drogą internetową.

Kto nie chciałby prędko oraz bezpiecznie rozliczyć się z Urzędem Skarbowym?

statuetki sędziego
Autor: Eva Rinaldi
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych dniach ludzie chcą posiadać pewność, iż zrobili wszystko co w ich mocy, aby być poprawnymi obywatelami. Przykładowo w określonym czasie rozliczyli się z US.

Co trzeba zrobić, żeby to US wypełnił zamiast Ciebie Twoją deklarację?

coaching
Autor: Wheels ON
Źródło: http://www.flickr.com
Dowolna pełnoletnia osoba ma obowiązek cyklicznego rozliczania się z US. Jednak to nie powinien być jakiś wyjątkowo przykry obowiązek. Wręcz odwrotnie - nawet w ogóle nie musimy tego robić - jeśli tylko wypełnimy specjalne pismo zawiadamiające US, że to jego członkowie personelu powinni wypełnić nasze zeznanie PIT-37 (lub PIT-36 jeżeli prowadzisz swoją firmę).

Jakiego rodzaju pity powinniśmy wypełniać?

pity
Autor: Grimme Group
Źródło: http://www.flickr.com
Powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, że istnieje dużo rodzajów pitów w zależności od tego, czy jesteśmy osobą prywatną czy zakładem, lecz również od tego, z jakiego zarobku pragniemy się rozliczyć.

Inwestowanie w fundusze. Co należy wiedzieć?

palnik gazowy
Źródło: http://www.sxc.hu
Część osób stawia na inwestowanie w fundusze, które są obarczone większym niebezpieczeństwem straty kapITału niż szczędzenie na lokatach, ale dają także szanse na wyższe stopy zwrotu.