User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

firmę

Z jakiego powodu warto jest założyć firmę za naszą zachodnią granicą oraz o czym trzeba pamiętać?

Wrocław
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś można założyć działalność gospodarczą na obszarze całej Unii Europejskiej. Polscy obywatele mogliby zakładać firmy w każdym państwie UE również na terenie Niemiec. Jeśli zdecydujesz się na założenie firmy w tym kraju, musisz dokonać wyboru formy prawnej takiej działalności.

Gra na giełdzie - już dzisiaj i Ty przetestuj własne możliwości!

selfie - firma
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Poszukujesz pomysłu na zainwestowanie swoich oszczędności, bądź poszukujesz sposobności na szybki dochód? Musisz jednak wiedzieć, iż nie za każdym razem uda Ci się zarobić finanse. Inwestycja ta może okazać się nietrafiona, o ile własnego wyboru nie przemyślisz , a także nie przeanalizujesz spółek, w jakie pragniesz zainwestować swój kapitał. Na pewno gra na giełdzie będzie najlepszym wyborem dla osób, które uwielbiają niebezpieczeństwo oraz adrenalinę.

Wsparcie informatyczne dla wszystkich

aplikacje na zamówienie
Autor: swimboy1
Prawda wygląda tak, że w tych czasach ciężko sobie wyobrazić świat bez informatyzacji. Wszystko byłoby zupełnie inaczej. Na pewno wszystko robiłoby się dłużej, ciężko byłoby mnóstwo rzeczy stworzyć.

Na czym polega networking i dlaczego jest tak niezbędny dla każdej z firm? Co warto o nim wiedzieć?

mieszkania
Autor: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Kiedy rozwijamy swoją firmę, musimy przede wszystkim pamiętać o sprawach, jakie mogą zaoferować nam sukces. Jedną z takich najistotniejszych, acz nie do końca popularnych dziedzin wiedzy jest networking.


Czym właściwie jest? To po prostu szukanie ludzi i utrzymywanie z nimi dobrych relacji, najbardziej z przedsiębiorcami albo z osobami z podobnej branży.

Jakiego typu gadżety reklamowe okażą się być tu odpowiednie?

manager
Autor: NASA ICE
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy pragniemy posiadać świadomość, że jak największa ilość ludzi, będzie miała szansę się dowiedzieć o naszej firmie, to powinniśmy posiadać pewność, że ma ona odpowiednią reklamę.

W jaki sposób wypełnić PIT-36? Poznaj elementy popularnej deklaracji fiskalnej

rozlicz pit online
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Przedsiębiorcy, osoby łączące zatrudnienie na etacie z prowadzeniem firmy, wynajmujący mieszkania albo podatnicy z przychodami z zagranicy powinni rozliczyć się z urzędem fiskalnym na druku PIT-36.


Blankiet zaniosą do urzędu podatkowego samodzielnie lub wypełnią poprzez internet.

Czasy dla prowadzących swoją działalność gospodarczą nie są proste

motywacja
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Tym bardziej w sytuacji, jeśli dopiero od niedawna funkcjonujemy na rynku.


Bardzo duża konkurencja, stała rywalizacja o konsumenta i brak funduszy na realizację czasem niebywale konkretnych inwestycji prowadzi do generowania wyłącznie strat w swoim biznesie.

Co trzeba zrobić, żeby to US wypełnił zamiast Ciebie Twoją deklarację?

coaching
Autor: Wheels ON
Źródło: http://www.flickr.com
Dowolna pełnoletnia osoba ma obowiązek cyklicznego rozliczania się z US. Jednak to nie powinien być jakiś wyjątkowo przykry obowiązek. Wręcz odwrotnie - nawet w ogóle nie musimy tego robić - jeśli tylko wypełnimy specjalne pismo zawiadamiające US, że to jego członkowie personelu powinni wypełnić nasze zeznanie PIT-37 (lub PIT-36 jeżeli prowadzisz swoją firmę).

Pomocne programy przeznaczone do działania swojej firmy

program do inwentaryzacji
czemu kategorycznie należy z nich teraz korzystać?


Każda osoba, jaka prowadzi własną firmę musi starać się cały czas unowocześniać własne przedsiębiorstwo, jako że jedynie w ten sposób może konkurować z innymi, faktycznie podobnymi działalnościami na rynku.