User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

firmę

Z jakiego powodu warto jest założyć firmę za naszą zachodnią granicą oraz o czym trzeba pamiętać?

Wrocław
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Dziś można założyć działalność gospodarczą na obszarze całej Unii Europejskiej. Polscy obywatele mogliby zakładać firmy w każdym państwie UE również na terenie Niemiec. Jeśli zdecydujesz się na założenie firmy w tym kraju, musisz dokonać wyboru formy prawnej takiej działalności.

Gra na giełdzie - już dzisiaj i Ty przetestuj własne możliwości!

selfie - firma
Autor: Ministerio de Relaciones Exteriores
Źródło: http://www.flickr.com
Wyszukujesz pomysłu na ulokowanie swoich oszczędności, bądź szukasz sposobów na szybki dochód? Musisz jednak zdać sobie sprawę z tego, że nie za każdym razem uda Ci się zarobić pieniądze. Inwestycja ta może być nieudana, gdy swojego doboru nie przemyślisz , a także nie zbadasz firm, w jakie masz zamiar inwestować swój kapitał. Z pewnością gra na giełdzie będzie strzałem w dziesiątkę dla osób, jakie uwielbiają ryzyko , a także adrenalinę.

Wsparcie informatyczne dla wszystkich

aplikacje na zamówienie
Autor: swimboy1
Prawda wygląda tak, że w tych czasach ciężko sobie wyobrazić świat bez informatyzacji. Wszystko byłoby zupełnie inaczej. Na pewno wszystko robiłoby się dłużej, ciężko byłoby mnóstwo rzeczy stworzyć.

Na czym polega networking i dlaczego jest tak niezbędny dla każdej z firm? Co warto o nim wiedzieć?

mieszkania
Autor: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Kiedy rozwijamy swoją firmę, musimy przede wszystkim pamiętać o sprawach, jakie mogą zaoferować nam sukces. Jedną z takich najistotniejszych, acz nie do końca popularnych dziedzin wiedzy jest networking.


Czym właściwie jest? To po prostu szukanie ludzi i utrzymywanie z nimi dobrych relacji, najbardziej z przedsiębiorcami albo z osobami z podobnej branży.

Jakiego typu gadżety reklamowe okażą się być tu odpowiednie?

manager
Autor: NASA ICE
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chcemy posiadać pewność, że jak największa ilość ludzi, będzie miała szansę się dowiedzieć o naszej firmie, to musimy mieć gwarancję, że ma ona właściwą reklamę.

W jaki sposób wypełnić PIT-36? Poznaj elementy popularnej deklaracji fiskalnej

rozlicz pit online
Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Przedsiębiorcy, osoby łączące zatrudnienie na etacie z prowadzeniem firmy, wynajmujący mieszkania albo podatnicy z przychodami z zagranicy powinni rozliczyć się z urzędem fiskalnym na druku PIT-36.


Blankiet zaniosą do urzędu podatkowego samodzielnie lub wypełnią poprzez internet.

Czasy dla prowadzących swoją działalność gospodarczą nie są proste

motywacja
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Tym bardziej w sytuacji, jeśli dopiero od niedawna działamy na rynku.


Bardzo duża konkurencja, ciągła walka o klienta i brak pieniędzy na wykonanie czasami bardzo konkretnych inwestycji prowadzi do generowania wyłącznie strat w swoim biznesie.

Co trzeba zrobić, żeby to US wypełnił zamiast Ciebie Twoją deklarację?

coaching
Autor: Wheels ON
Źródło: http://www.flickr.com
Dowolna pełnoletnia osoba ma obowiązek cyklicznego rozliczania się z US. Jednak to nie powinien być jakiś wyjątkowo przykry obowiązek. Wręcz odwrotnie - nawet w ogóle nie musimy tego robić - jeśli tylko wypełnimy specjalne pismo zawiadamiające US, że to jego członkowie personelu powinni wypełnić nasze zeznanie PIT-37 (lub PIT-36 jeżeli prowadzisz swoją firmę).

Pomocne programy przeznaczone do działania swojej firmy

program do inwentaryzacji
czemu kategorycznie należy z nich teraz korzystać?


Każda osoba, jaka prowadzi własną firmę musi starać się cały czas unowocześniać własne przedsiębiorstwo, jako że jedynie w ten sposób może konkurować z innymi, faktycznie podobnymi działalnościami na rynku.