User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

portal

Niejedna spółka powinna podjąć współpracę z fachowcami od reklamy

konferencja
Autor: World Trade Organization
Źródło: http://www.flickr.com
Na świecie istnieje tyle różnych przedsiębiorstw, które oferują masę usług i produktów, że trzeba się jakoś wyróżniać na tle pozostałych.

Jakiego typu błędy w obszarze pozyskiwania nowych pracowników popełniają bardzo często pracodawcy? O jakich sprawach powinniśmy wiedzieć?

Ocena pracownika
Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdzając różne propozycje pracy w serwisach rekrutacyjnych możemy natknąć się na takie ogłoszenia, w których po wskazaniu wielu zaawansowanych punktów jakie odnoszą się do wymagań, brak jest informacji, co właściwie pracodawca może zagwarantować nowemu pracownikowi.

Rozliczanie pitów poprzez Net albo za pomocą programu to doskonały pomysł, aby oszczędzić czas

smutek
Autor: Guilherme Yagui
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli jeszcze wypełniamy deklaracje przy pomocy długopisu, to znakomitym pomysłem będzie porzucenie tej męczącej metody dla takiej, która będzie szybka oraz sprawi, iż nie będziemy robić bardzo wielu pomyłek.


Jeśli pragniemy szybko pozałatwiać te nieprzyjemne obowiązki, to dobrze będzie zaglądnąć do sieci i ściągnąć program pit 2016.

Składanie zeznania podatkowego przez Net to doskonała metoda, aby szybko i bezbłędnie wypełnić zobowiązanie wobec Urzędu Skarbowego

pit2016
Źródło: http://www.flickr.com
Dzisiaj bardzo dużo osób składa zeznania podatkowe poprzez sieć. Jest to bardzo prosta oraz doskonała metoda, która ogranicza liczbę popełnianych pomyłek do minimum.

PITY - reguły wypełniania a także składania

portal podatnika
Autor: Presidencia de la República Mexicana
Źródło: http://www.flickr.com
Intraty albo straty uzyskane z odpłatnego przekazania wartościowych papierów (akcji) albo pochodnych instrumentów finansowych i z realizacji praw z nich wynikających otrzymane w minionym roku trzeba wykazać w zeznaniu rocznym PIT.


Do tego służy blankiet pit 38.