User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

typ

Jakie błędy popełniane są podczas wypełniania pitu? O jakich kwestiach powinniśmy wiedzieć?

ubezpieczenia
Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Podczas wypełniania pitu dosyć łatwo popełnić błędy, niekiedy są jednakowoż tak łatwe, że szkoda tracić tak bezsensownie czas. No bo jak robimy błąd, to automatycznie będzie trzeba poprawić pit, a w sumie ten czas lepiej przeznaczyć na coś bardziej korzystnego, choćby na hobby

Wypełnianie PIT-u nie zalicza się do spraw niezwykle miłych, jednakże nie jest to już tak straszne, jak bywało dawniej

rozliczanie pit online
Autor: Gobierno Aguascalientes
Źródło: http://www.flickr.com
Uzupełnienie sprawozdania podatkowego niejednemu z Polaków kojarzy się z niezbyt miłym popołudniem spędzonym z kalkulatorem i długopisem. Na szczęście te czasy konsekwentnie odchodzą już do przeszłości, ponieważ w ostatnich latach coraz popularniejsze są przeróżnego typu programy, które pomagają nam rozliczyć zeznanie online.


Jeżeli ten rok będzie dla nas pierwszym, gdy będziemy wypełniać zeznanie podatkowe i wydaje nam się, że to okropnie trudne, to nie popadajmy w paranoję.

Rodacy zwykle nie lubią rozliczać się z fiskusem - szczęśliwie obecnie możemy już użyć programu online do pomocy

program pit
Autor: Travis Wise
Źródło: http://www.flickr.com
Końcówka pierwszego kwartału w każdym roku to z reguły okres, który kojarzymy z obowiązkiem złożenia sprawozdania podatkowego w Skarbówce. Znaczny procent osób nie lubi tego zadania tak bardzo, że aż odkładają to do ostatniej chwili.

Czy powiemy jak prezentuje się ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych?

ustawa o podatku dochodowym od osób fizycznych
Autor: UBM
Źródło: UBM
Jeśli będziemy zajmować się rozliczaniem rocznym, które warto złożyć w urzędzie skarbowym, to z pewnością musimy być na bieżąco z wszystkimi zmianami.