User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

nieruchomości

Czy należałoby dzisiaj inwestować gotówkę w nieruchomości?

hol w hotelu
Autor: Jorge Franganillo
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie kolosalnych pieniędzy w naszych czasach może napawać strachem. Eksperci z dziedziny finansów biją na alarm, że wielkimi krokami zmierza do nas hiperinflacja. Pieniądze mogą niebawem stracić własną wartość. Wówczas trzymanie ich na lokacie w banku nie koniecznie jest dobrym pomysłem. Warto się zastanowić nad bezpieczniejszymi, alternatywnymi sposobami ich inwestowania. Niewątpliwie należałoby je ulokować w srebro czy złoto.

Oszacowanie wartości nieruchomości - Jak wybrać godnego zaufania doradcę?

W trakcie, gdy myślimy o kupnie czy sprzedaży nieruchomościzawsze najbardziej stresującym etapem naszych negocjacji jest cena. W jaki sposób nie zapłacić więcej od rzeczywistej wartości lub jak przedstawić nabywcy najlepszą ofertę?

Dobre strony wynajmu mieszkania korzystając z usług zarządcy

nieruchomość na sprzedaż
Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com
Serdecznie zapraszamy każdego, kto posiada puste mieszkanie i chciałby je wynająć, do korzystania z ofert przedsiębiorstw trudniących się zarządzaniem nieruchomościami. Zarządzanie mieszkaniami jest w Polsce bardzo nowe i jeszcze niezbyt cenione, naprawdę jednakże warto przekonać się do takiego sposobu zarządzania swoimi nieruchomościami. Na czym polega zarządzanie najmem? Najprościej kwestię ujmując, jest to oddanie wszystkich praw do zarządzania nieruchomością przez daną firmę. W zamian za to właściciel lokalu dokonuje regularnych opłat na rzecz tej firmy, nie jest to w ogóle tak duża kwota, że nie byłoby to korzystne dla właściciela lokalu.

Lubimy powiększać własne oszczędności

giełda
Jeśli tylko takowe posiadamy, staramy się na nich zarobić jak najwięcej.


Czasy, kiedy zgromadzone środki pieniężne trzymaliśmy w mieszkaniu w przysłowiowej skarpecie, bardzo dawno już minęły.

Rozrachunek deklaracji podatkowej - w jaki sposób sobie poradzić z PIT-8c.

podatki
Źródło: pixabay.com
Rozliczenie PIT-u to czynność, zjaką zmaga się każdy podatnik. Deklaracje podatkowe powinno się złożyć niepóźniej do 30 marca danego roku. Druków jest jednak dość dużo, iż często ciężko połapać się, który będzie właściwy. Zwykle konieczna staje się propozycja Księgowego.