User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

organizacja

Chyba każdy z nas musi obliczać każdego roku swój podatek od przychodów

rozliczenie
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Prawie każdy z nas musi rozliczać co roku swój podatek od przychodów. Urzędy Skarbowe nigdy nie dopuszczają zwłoki w składaniu zeznania podatkowego – nieprzekraczalny termin przypada na ostatni dzień kwietnia. Jeśli do tego terminu nie złoży się zeznania podatkowego, może wiązać się to z wielkimi problemami.

Co można zrobić, kiedy faktury giną i nie jesteśmy w stanie nad tym zapanować? Jakimi działaniami można zastąpić rozliczanie tradycyjne?

elektroniczna kancelaria
Niezapłacone faktury zdarzają się w każdym przedsiębiorstwie. Dość często jednak nie jest to zła wola, a niezbyt dobra organizacja. Faktury są przetrzymywane na biurkach przez różnych pracowników, zaś dział księgowości nie ma do nich wglądu.

Kursy, jakie pomogą każdemu

firma - panorama
Autor: Gobierno Aguascalientes
Źródło: http://www.flickr.com
Każda branża potrzebuje wysoko wykształconych pracowników. Jednakże jedynie wiedza to za mało. Dlatego pracodawcy wysyłają swoich pracowników na wszelakie kursy.

Jak zorganizować wydarzenie, jakie stanie się popularne? Co jest istotne?

Pieczątki, pieczątka
Gdy organizujemy imprezę chcemy, by była ona jak najdoskonalsza, aby nasi goście poczuli się komfortowo i całkowicie zadowoleni. Żeby to otrzymać musimy pamiętać o paru sprawach, które sprawiają, iż podobne wydarzenie jest rzeczywiście udane.


Przede wszystkim liczy się to, aby wszystko planować możliwie jak najwcześniej.

Rozliczenie PIT, a sprawa 1% podatku - co powinniśmy wiedzieć?

Rozliczenie podatku PIT
Autor: Images Money
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy podatnik ma możliwość przekazania swojego 1% podatku organizacji potrzebującej. To jest proste i nic nie kosztuje, a może komuś bardzo pomóc. Każdy Polak, który otrzymał jakikolwiek dochód w danym roku podatkowym musi rozliczyć PIT. Termin, w którym można rozliczyć PIT upływa wraz z końcem kwietnia.