User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

pieniądz

Potrzebujesz teraz pieniędzy? Sprawdź, jak nie dawać się nabić w butelkę

urząd
Autor: Ministerio de Cultura de la Nación
Źródło: http://www.flickr.com
W życiu praktycznie każdego człowieka raz na jakiś czas przychodzi taki moment, kiedy potrzebujesz na szybko większego zastrzyku gotówki - zazwyczaj tego typu wypadki mają miejsce w okolicy świąt, gdy właściwie wszyscy z nas mają ogromne wydatki, a także wówczas, gdy ostatnio miałeś dużo nieoczekiwanych wydatków.

Pożyczanie w zastaw - poznaj wiadomości

pożyczka
Autor: Simon Cunningham
Źródło: http://www.flickr.com
Czasem w życiu każdego z nas zdarzają się sprawy, jakie potrzebują nadprogramowych nakładów pieniężnych. Może to być nagły wydatek lub chociażby opłacalna inwestycja, jaką trudno jest sfinansować z własnych pieniędzy, które posiadamy aktualnie na koncie. Jeśli zdarza się nam taki przypadek, zazwyczaj jedynym wyjściem będzie pozyskanie dodatkowych pieniędzy. Kiedy można tego uniknąć, sytuacja jest o wiele prostsza, ale często pieniądze potrzebne są nam natychmiast.

Jaki kurs euro kantor ma szansę nam przedstawić?

Sklep z grami planszowymi
Autor: Simon Fraser University Public Affairs and Media Relations
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy pojechać zagranicę, to powinniśmy jeszcze w kraju zadbać o to, byśmy posiadali na wyjeździe odpowiednią ilość pieniędzy, a co ważniejsze, aby była ona w takiej walucie, w jakiej tam się posługują.

Języków obcych uczymy się coraz chętniej

fototapeta - morze
Autor: Thomas Kujawa
Źródło: http://www.flickr.com
Jakiś czas temu już bowiem zauważyliśmy, jak niezwykle jest przydatna także i u nas ich znajomość, a nie wyłącznie wtedy, gdy mamy w planach wyjazd za granicę w celach zarobkowych, czy też by tam zamieszkać.


Bardzo wielu z nas jest w stanie prowadzić łatwą konwersację w języku angielskim czy w jakimś innym, z tej przyczyny idealnie dajemy sobie radę również z tłumaczeniem takich nieskomplikowanych, powszechnych testów.

Szybka pożyczka korzystna dla każdego

Szkolenie
Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
Czasami jest tak, że nie mamy zdolności kredytowej, by dostać potrzebną nam pożyczkę. Czasami jesteśmy już obciążeni kredytami, czasami zaś nie mamy wystarczająco dużych zarobków.

Pit2017 mamy szansę uzupełnić własnoręcznie

Naukowiec
Autor: BTO - Buy Tourism Online powered by BTO Educational
Źródło: http://www.flickr.com
Powinno się wiedzieć, który typ rozliczeń powinniśmy co roku składać, tak aby mieć pewność, że wykonamy to właściwie.

Czasy dla prowadzących swoją działalność gospodarczą nie są proste

motywacja
Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Tym bardziej w sytuacji, jeśli dopiero od niedawna funkcjonujemy na rynku.


Bardzo duża konkurencja, stała rywalizacja o konsumenta i brak funduszy na realizację czasem niebywale konkretnych inwestycji prowadzi do generowania wyłącznie strat w swoim biznesie.

Kto nam dopomoże ulokować nasze pieniądze?

faktur
Autor: André Hofmeister
Źródło: http://www.flickr.com
Mass media donoszą, że w ostatnim czasie nasze przychody ulegają wzrostom. Jeśli nie posiadamy dzieci albo w celu ich utrzymania na wyższym szczeblu wyemigrowaliśmy zarobkowo, do któregoś państwa za naszą zachodnią granicą, jest niezwykle prawdopodobne, że oszczędziliśmy jakąś sumę, którą obecnie chcielibyśmy w jakimś miejscu zainwestować.


Bardzo wielokrotnie jest tak, iż nie znamy się na mechanizmach zarządzających światem znaczniejszych finansów.