User login

warning: Creating default object from empty value in /var/www/vhost/galeona.com.pl/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

kapitał

Czy należałoby dzisiaj inwestować gotówkę w nieruchomości?

hol w hotelu
Autor: Jorge Franganillo
Źródło: http://www.flickr.com
Posiadanie dużych środków płatniczych w naszych czasach może napawać strachem. Eksperci z dziedziny finansów biją na alarm, że ogromnymi krokami przychodzi do nas hiperinflacja. Środki płatnicze mogą niedługo utracić swą wartość. Wówczas zachowanie ich na lokacie w banku nie koniecznie jest rzetelnym pomysłem. Warto się zastanowić nad lepszymi, alternatywnymi sposobami ich ulokowania. Niewątpliwie powinno się je zainwestować w srebro czy złoto.

Czy trzeba mieć duże pieniądze aby zacząć inwestować na giełdzie? Od czego dobrze jest zacząć?

notowania na giełdzie
Źródło: pixabay.com
Często słyszy się o ludziach, którzy inwestują swoje pieniądze na giełdzie i traktują to zajęcie jako dodatkowy sposób na zarabianie. Z tego powodu zaczynamy myśleć o tym czy też nie spróbować. Natomiast wtedy przeszkodą staje się często brak pieniędzy. Czy rzeczywiście musimy mieć spore środki finansowe by rozpocząć swoją przygodę z giełdą? Jest natomiast tak, iż jakieś wielkie pieniądze na start to nie jest konieczność. Dopiero co zaczynający inwestor nie musi mieć nadzwyczajnej gotówki aby zacząć. Takie wdrażanie opłaci się zacząć od małych kwot, a nie narażać zaraz naszych ciężko oszczędzonych pieniędzy.

Czy warto nawiązywać współpracę z partnerami z Chin...

Chiny
Autor: Danijel James
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze parę lat temu możliwe było by sprowadzić coś z Chin oraz oczekiwać na całkiem wysoką marżę. Dziś się to trochę zmieniło, a marża waha się w przedziale pięciu do dziesięciu procent, mimo to warto podjąć wyzwanie. Gdy będziemy mieć dobry pomysł to z pewnością na tym zarobimy.

Jakie pozytywne strony ma leasing auta? Co powinno przekonać do zastanowienia się nad takim rozwiązaniem?

portal
Autor: Patrick Bombaert
Źródło: http://www.flickr.com
Niektórym z nas zdaje się, że kupno auta jest jedyną opcją, jeśli chcemy swobodnie korzystać z tego typu pojazdu każdego dnia. Nic bardziej mylnego. Istnieje jeszcze wszak leasing, jaki też ma swoje zalety.

Kontrolowanie finansów osobistych - wyjątkowo znacząca umiejętność, jaką dobrze jest zdobyć

Inwestowanie pieniędzy
Autor: OTA Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Współcześnie praca jest dla ludzi bardzo znacząca. Przychód, jaki otrzymują za jej realizację tworzy bazę ich życia i, w zależności od wielkości, pozwala na rozliczne przyjemności.